Odborná porota udělila GE Money Bank tři ocenění v soutěži Zlatá koruna 2012

GE Money Bank v letošním 10. ročníku soutěže Zlatá koruna 2012 v hlasování odborné poroty získala jednu zlatou a dvě stříbrné medaile. Konsolidace půjček obdržela v kategorii „Úvěry“ od odborníků nejvyšší ohodnocení a obhájila tak loňské i předloňské prvenství a dominuje své kategorii. Stříbrnou medaili v kategorii „Platební karty“ odborná porota udělila kreditní kartě MoneyCard Plus s věrnostním programem bene+. Stříbrnou medailí v kategorii „Podnikatelské úvěry“ byl oceněn Rámcový úvěr na financování zemědělské půdy. V hlasování veřejnosti Zlatá koruna 2012 získala GE Money Bank v řadě již čtvrtou zlatou medaili za Internet Banku.

„Naše Konsolidace půjček se díky třetí zlaté medaili v řadě dostala na absolutní špičku ve své kategorii. Obhajoba zlaté medaile u odborné poroty svědčí o kvalitě naší nabídky. Letos jsme navíc představili druhou generaci Konsolidace půjček, která umožňuje sloučit závazky v rámci rodiny, a proto věříme v další úspěchy. Velkou radost nám všem udělala čtvrtá zlatá medaile v řadě, kterou v Ceně veřejnosti získala Internet Banka,“ říká Christoph Glaser, ředitel distribuce GE Money Bank. „Rád bych poděkoval odborné porotě i veřejnosti, že pro naše produkty hlasovali. Je to ocenění práce našich týmů a potvrzení dobře zvolené strategie,“ dodává Christoph Glaser.

Kategorie "Úvěry" - 1. místo: Konsolidace půjček
GE Money Bank je první z velkých bank, která konsolidaci půjček v České republice nabídla. Letos v únoru GE Money Bank představila druhou generaci Konsolidace půjček, která umožňuje sloučit půjčky až tří členů rodiny dohromady. Cílem konsolidace je snížit zátěž spojenou se splácením několika půjček najednou a zpřehlednit finanční situaci. Konsolidace půjček umožňuje sloučit dohromady několik typů úvěrů, jako jsou spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky splátkových společností. Maximální výše úvěru je 600 000 Kč, přičemž od 200 000 Kč je již nutné mít spolužadatele. Dobu splácení je možné rozložit až na 96 měsíců.

Klientům, kteří vlastní nemovitost, nabízí GE Money Bank zajištěnou Konsolidaci půjček. Takto je možné refinancovat hypotéky, spotřebitelské půjčky a úvěry čerpané prostřednictvím kreditních a splátkových karet nebo kontokorenty až v hodnotě 1,5 milionu Kč a prodloužit si dobu splatnosti až na 30 let.

Kategorie “Platební karty“ – 2. místo: MoneyCard Plus s bene+
Kreditní karty s věrnostním programem bene+ poskytují jejich uživatelům zajímavou výhodu. Kdo takovou kartou zaplatí, ušetří. Za platby debetními a kreditními kartami GE Money Bank získávají zákazníci nakupující v partnerské síti programu bene+ až 10 % z transakce zpět. Věrnostní program bene+ je automaticky a bez poplatku aktivován majitelům účtů Genius Active, Genius Active+, Genius Optimal a Genius Gold. Týká se ale také všech držitelů kreditních karet bene+, MoneyCard Plus a MoneyCard Gold. Ti mají navíc 1 % zpět z každé transakce, kterou provedou kdekoliv mimo partnerskou síť, a to včetně zahraničí a internetu. Majitelé kreditní karty MoneyCard Gold a držitelé jakékoli karty vydané k účtu Genius Gold mohou navíc využít odměn ve věrnostním programu gold bene+ a získat tak až 25 % z nákupu zpět.

Příslušná částka z hodnoty všech nákupů provedených debetní nebo kreditní kartou u partnerů věrnostních programů je připsána klientům na konci každého měsíce. Partnerská síť věrnostních programů se stále rozrůstá. Více informací o programech, jeho partnerech i probíhajících mimořádných akcích naleznete na beneplus.cz.

Kategorie “Podnikatelské úvěry“ – 2. místo: Rámcový úvěr na financování zemědělské půdy
GE Money Bank v roce 2011 představila řadu produktů, které zemědělcům ulehčují financování jejich potřeb od nákupu zemědělské půdy a techniky až po výstavbu bioplynových stanic. Financování nákupu zemědělské půdy ve formě úvěrového rámce umožňuje zemědělcům snadnější nákupy od více vlastníků až do výše schváleného limitu.