Od ledna do srpna 2007 profinancovala společnost GE Money Auto automobily v hodnotě 5,8 miliardy korun

V prvních dvou třetinách roku vzrostla hodnota nových vozů financovaných GE Money Auto o 89 procent

Během prvních osmi měsíců letošního roku profinancovala společnost GE Money Auto celkem 26 933 automobilů v souhrnné hodnotě 5,8 miliardy korun, v meziročním srovnání jde o 20% nárůst. Společnost GE Money Auto, která je dlouhodobým lídrem českého trhu financování ojetých automobilů, dosahuje v posledních dvou letech výrazných úspěchů také na trhu financování nových vozů. Od ledna do srpna jich profinancovala celkem 3820, což je o 82 % více než ve stejném období loňského roku.

„Dařilo se nám také v tradičně slabších prázdninových měsících. V červenci a srpnu jsme profinancovali celkem 6411 vozů v souhrnné pořizovací ceně 1,4 miliardy korun. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2006 jde o více než 15% nárůst,“
řekl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto .

Společnost GE Money Auto dosahuje v letošním roce výborných výsledků také na trhu financování nových vozů. Za prvních osm měsíců si jejím prostřednictvím zákazníci pořídili 3820 nových automobilů, což je meziročně o 82 % více. Souhrnná pořizovací hodnota těchto vozů přesáhla částku 1,5 miliardy korun, v meziročním srovnání to znamená ještě výraznější nárůst - o 89 %.

K výborným výsledkům GE Money Auto výrazně přispěla kampaň na podporu prodeje nových i ojetých automobilů, která probíhala od 16. dubna do 31. srpna. V jejím rámci bylo možné získat libovolný vůz s nulovou akontací a atraktivním dárkem - DVD přehrávačem přímo do auta. Od 17. září na ní plynule navázala podzimní kampaň, která je zaměřena na flexibilitu produktů GE Money Auto. Při podepsání nové smlouvy nepotřebuje klient díky 0% akontaci žádnou hotovost, navíc všichni klienti, kteří uzavřou smlouvu do 31.12.2007, získají jako benefit tentokrát satelitní navigaci GARMIN nüvi 200.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto