Od března nabízí GE Money Bank Expres půjčky za výhodnějších podmínek

 

Zájemci o neúčelový úvěr Expres půjčka nyní mají možnost čerpat úvěr ještě výhodněji. Na období od 1. března do 30. června připravila GE Money Bank speciální nabídku na Expres půjčky, v rámci které přichází s úvěry s nižší úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. Akční nabídka se týká půjček v hodnotě 50, 75 a 90 tisíc Kč. Od začátku března také došlo ke zvýšení maximální částky Expres půjčky dostupné pro nové klienty. Ti nyní mohou čerpat úvěr až do výše 150 tisíc Kč.
„S podobnou nabídkou jsme přišli již loni na jaře a klienti na ni reagovali velmi pozitivně. Během trvání Jarní nabídky na Expres půjčku tehdy došlo k výraznému nárůstu poskytnutých úvěrů. Kromě výhodné úrokové sazby GE Money Bank klientovi garantuje expresní vyřízení půjčky a klient tak má do několika minut požadovanou částku na svém účtu,“ řekla Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „Průměrná částka, kterou si klienti půjčují, se neustále zvyšuje. Chceme na potřeby klientů reagovat, a proto jsme navýšili novým klientům maximální hodnotu Expres půjčky na 150 tisíc Kč,“ dodala Veronika Karlišová.

V rámci speciální nabídky GE Money Bank garantuje výhodnou měsíční splátku pro úvěry v hodnotě 50, 75 a 90 tisíc Kč. GE Money Bank u těchto půjček snížila úrokovou sazbu a zároveň prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Jarní kampaň GE Money Bank na Expres půjčky je platná pro úvěry, o které klienti zažádají v období od 1. března do 30. června 2007. „Pro každého klienta, který u nás v tomto období uzavře Expres půjčku nebo Konsolidaci půjček, máme navíc k výhodné nabídce připravený speciální letní dárek v podobě nafukovací matrace a míče,“ sdělila Veronika Karlišová.

Nabídka Půjček v akci:
· Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 899 Kč
· Expres půjčka ve výši 75 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1333 Kč
· Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1599 Kč

GE Money Bank zároveň zvýšila maximální částku, kterou v rámci Expres půjčky mohou čerpat noví klienti. Z původních 100 000 Kč nyní mohou získat až 150 000 Kč. Stávající klienti GE Money Bank mohou čerpat Expres půjčku v hodnotě 30 - 200 000 Kč.

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 2 minut, do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní i 84 měsíců.

O poskytnutí Expres půjčky mohou jak klienti GE Money Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na 210 obchodních místech banky, ale také on-line prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese www.exprespujcka.cz <http://www.exprespujcka.cz/> je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut. Dostupnosti Expres půjčky pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda oni osobně mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Lze o ni také požádat prostřednictvím 500 bankomatů GE Money Bank. Na nich je klientům k dispozici služba Infolimit, která je informuje o tom, kolik peněz jim může banka okamžitě půjčit prostřednictvím Expres půjčky, kontokorentu Flexikredit a kreditní karty MoneyCard. Pokud klient zadá své telefonní číslo, kontaktuje jej nejpozději další pracovní den bankéř GE Money Bank a dohodne s ním vše potřebné. Tento způsob kontaktu mohou využít i zájemci o úvěr, kteří nejsou klienty GE Money Bank.

RPSN půjček v rámci Jarní nabídky činí 12,60 % u úvěru ve výši 50 tisíc Kč, 12,23 % u úvěrů ve výši 70 tisíc Kč a 12,21% pro úvěry v hodnotě 90 tisíc Kč.

Klienti čerpající Expres půjčku si mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank