Oblíbené platební nálepky GE Money Bank nyní i ke kreditním kartám

Od 25. září 2013 vydává GE Money Bank bezkontaktní platební nálepky nově i ke kreditním kartám. Banka nabízí platební nálepky již od ledna majitelům debetním karet. O platební inovace je velký zájem, v současnosti využívají klienti téměř 20 000 platebních nálepek. Zákazníci je mohou umístit prakticky na jakýkoliv předmět, který nosí běžně u sebe - například na klíčenku nebo mobilní telefon.

Platební nálepky nabídla GE Money Bank coby alternativu klasických debetních karet všem klientům jako první v Česku. Jejich hlavní výhodou je rychlé, pohodlné a bezpečné placení. Nyní mohou benefity platebních nálepek naplno využívat také zákazníci s kreditními kartami.

„Naši klienti si na bezkontaktní nálepky rychle zvykli. Placení je rychlé a u částek do 500 korun navíc bez PINu. Zákazníci s platebními nálepkami proto častěji platí bezhotovostně i drobnější nákupy v obchodech, ale například i kavárnách či občerstveních,“ říká Ondřej Hájek, inovační leader GE Money Bank. „Stále rostoucí počet bezkontaktních nálepek dokazuje, že jde o úspěšnou inovaci, kterou klienti využívají doslova denně. Rozhodli jsme se proto otevřít možnost placení bezkontaktními nálepkami také pro majitele kreditních karet a velký zájem očekáváme i tentokrát,“ dodává Ondřej Hájek.

Placení je zcela bezpečné, klienti předmět s nálepkou vůbec nemusejí dávat z ruky, stačí jej přiložit k platebnímu terminálu. Všechny informace o uskutečněných platbách najdou ve svém bankovním výpisu stejně, jako kdyby platili běžnou kreditní kartou.

Držitelé kreditních karet při placení bezkontaktní nálepkou využívají také všechny výhody programu bene+, nejrozšířenějšího věrnostního programu na platebních kartách v České republice. Mohou tak získávat odměny za nákupy u 160 partnerů s více než 1500 kamennými pobočkami a také ve 31 internetových obchodech. Peníze zpět dostávají klienti doslova za každý nákup, GE Money Bank jim vrátí jedno procento z nákupu i mimo síť partnerů, a to včetně plateb na internetu.

O bezkontaktní platební nálepku mohou požádat všichni držitelé kreditní karty MoneyCard Plus nebo MoneyCard Gold prostřednictvím Internet Banky, na lince Zákaznického servisu, případně na pobočce GE Money Bank. Klienti, kteří chtějí získat platební nálepku ke kreditní kartě pro další osobu (například manžela/ku, dítě starší 15 let), žádost snadno vyřídí na pobočce banky.

Bezkontaktní nálepku mohou získat i zájemci, kteří dosud kreditní kartu u GE Money Bank nemají, stačí jen o její vydání i s nálepkou požádat.

Design bezkontaktní platební nálepky odráží vizuální podobou klasické kreditní karty. Pokud klient již používá bezkontaktní platební nálepku i ke své debetní kartě, nálepka ke kreditní kartě bude mít jiný design a bude snadné je od sebe odlišit.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com