Obliba rodinné Konsolidace půjček roste

Zájem o Konsolidaci půjček od GE Money Bank roste. Za prvních 8 měsíců roku 2012 banka poskytla Konsolidace půjček v celkovém objemu více než 6,1 miliard Kč, tj. o téměř 45 % více, než ve stejném období minulého roku. Významný podíl na rostoucí oblibě produktu má na jaře představená druhá generace Konsolidace půjček, která umožňuje sloučit závazky až tří členů rodiny dohromady. GE Money Bank zůstává hlavním hráčem na trhu konsolidace úvěrů a drží pozici druhého největšího poskytovatele spotřebitelských půjček v ČR.

„Konsolidaci půjček jsme klientům začali nabízet již před více než pěti lety jako první z velkých bank na českém trhu. V loňském roce jsme představili její druhou generaci, a znovu jako první, jsme nabídli celým rodinám možnost optimalizovat jejich závazky společně,“ říká Radek Ženka, manažer spotřebitelských úvěrů GE Money Bank, a dodává: „Uspořit tak může nejen jednotlivec, ale celá domácnost. Proces je navíc velmi jednoduchý a banka se o většinu administrativy postará sama. Na rodině je pak rozhodnutí, jestli splátky rozloží do delšího období a sníží si celkovou měsíční splátku, či využijí úspor z nižších poplatků, o málo zvýší měsíční splátku a konsolidované úvěry tak splatí rychleji“.

Druhá generace Konsolidace půjček od GE Money Bank nabízí možnost sloučení závazků jednotlivců v rámci rodiny. Členy rodiny rozumíme manžela/manželku, druha/družku, registrovaného partnera, bratra, sestru, děti či rodiče. V rámci jedné žádosti mohou být sloučeny závazky až tří spolužadatelů.

Libovolné datum splátky a možnost předčasného splacení

Konsolidace půjček umožňuje sloučit dohromady několik typů úvěrů, jako jsou spotřebitelské půjčky, kontokorenty, kreditní karty i půjčky splátkových společností. Maximální výše úvěru je 600 000 Kč, přičemž od 300 000 Kč je již nutné mít spolužadatele. Dobu splácení je možné rozložit až na 96 měsíců.

Klient si také sám může zvolit datum splátky. V průběhu splácení jej pak může kdykoliv změnit dle svých aktuálních potřeb. Konsolidaci půjček lze libovolně předčasně splatit, a to v plné výši nebo částečně. V případě potřeby má klient také možnost získat další finanční prostředky.

Zjednodušená administrativa

Žádost o Konsolidaci půjček probíhá zpravidla ve dvou fázích. Při první návštěvě předloží klient dva doklady totožnosti a seznámí bankéře se základními informacemi o úvěrech ke Konsolidaci. Bankéř mu na počkání připraví nabídku několika variant Konsolidace a výše úspory a pomůže mu vybrat optimální řešení.

Při druhé návštěvě je již třeba připravit si veškerou smluvní dokumentaci ke konsolidovaným úvěrům a potvrzení o příjmech (pouze u nových klientů). Klient si může vybrat jak prodloužení tak zkrácení doby splatnosti půjček a GE Money Bank za něj zdarma vyřídí veškeré papírování.


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com