Obchodní místo GE Money Bank v Prostějově se přemístilo do nových prostor


GE Money Bank přestěhovala své prostějovské obchodní místo do Úprkovy ulice 6. Klientům jsou na obchodním místě v Prostějově k dispozici všechny nové produkty GE Money Bank, včetně Konta Genius, výhodných Expres půjček i úvěru Expres Business pro podnikatele.

"Nové prostory obchodního místa splňují všechny náročné požadavky kladené na otevřenost, jednoduchost a pohodlí. Cílem je, abychom klientům poskytovali služby rychle a jednoduše v příjemném, útulném prostředí. Proto například klienta a bankéře neodděluje skleněná přepážka," řekl ředitel retailového bankovnictví Jan Rollo.

Přestěhované obchodní místo GE Money Bank naleznou klienti v Prostějově v Úprkově ulici 6 (tel.: 582 302 651), kam se přestěhovalo z ulice Vápenice 9. Klientům jsou zde veškeré služby k dispozici každý pracovní den od 9.00 do 17.00 hodin.

Zákazníkům jsou na obchodním místě v Prostějově k dispozici všechny produkty pro drobné klienty, včetně hypotečních úvěrů. Na obchodním místě si mohou zájemci z řad malých a středních podniků zřídit nový úvěr Expres Business. V blízkosti obchodního místa se nachází také bankomat GE Money Bank.

Klienti si mohou zřídit konto Genius

"Očekáváme, že se zájem klientů soustředí především na konto Genius, které nabízí možnost flexibilního nastavení vlastností konta zcela podle klientových představ," řekla vedoucí prostějovského obchodního místa GE Money Bank Alice Sobolová.

Konto Genius má stavebnicový charakter. V rámci nastavení Genia si klient může vybrat k běžnému účtu dvě až šest služeb, které mu nejvíce vyhovují, GE Money Bank mu žádnou nepředepisuje - klient si tak může sestavit "konto na míru". Poplatek za správu je nižší, než kdyby si zřizoval služby jednotlivě. Za variantu Genia se dvěmi službami zaplatí klient 79 Kč za měsíc, za každou další službu si pak připlatí 20 Kč měsíčně. Hlavní výhodou Genia je možnost kdykoli a zdarma si služby a produkty přidávat, odebírat či měnit - konto se tak rychle a flexibilně přizpůsobuje měnícím se klientovým potřebám.

K běžnému účtu (s výpisem zasílaným měsíčně poštou) si mohou klienti vybrat z těchto produktů a služeb:
Platební karty
o elektronická mezinárodní karta Maestro
o embosovaná mezinárodní karta MasterCard Standard
o karta pro platby na internetu MasterCard Internet
Kontokorentní úvěr Flexikredit umožňující povolené přečerpání běžného účtu
Nástroje přímého bankovnictví
o Internet Banka
o Mobil Banka
o Telefon Banka

Spořící účet - účet k běžnému účtu, na který si klient může odkládat momentálně nevyužívané finanční prostředky
GE Money Bank nabízí i studentskou variantu konta - Genius Student. GE Money Bank nabízí studentům za výhodných cenových podmínek složit své konto Genius Student z běžného účtu a až tři produktů, které si vyberou podle svých potřeb - ať již si vyberou jeden produkt nebo všechny tři, vždy zaplatí celkově jen 19 Kč měsíčně. Kdykoli a zdarma mohou produkty přidávat, měnit či odebírat. Genius Student mohou získat studenti ve věku 15-24 let, přičemž GE Money Bank požaduje předložení potvrzení o studiu pouze jednou po dobu trvání účtu.

"Předpokládáme také velký zájem o úvěrové produkty - zejména o Expres půjčku a kreditní kartu MoneyCard. Vyřízení obou produktů je velmi rychlé a jednoduché," řekla vedoucí obchodního místa v Prostějově Alice Sobolová.

Expres půjčka si získala oblibu klientů zejména snadností, s jakou lze získat až 200 tisíc Kč a rychlostí schvalování - od předložení dokladů trvá schvalování průměrně 2 minuty, převod peněz pak nově jen několik minut. Klienti o tuto půjčku mohou žádat i prostřednictvím internetu, k dispozici je jim také telefonní linka Expres půjčky a od února také prostřednictvím bankomatů GE Money Bank.

Podnikatelé mohou získat půjčku Expres Business. Charakter úvěru je odvozen z velmi úspěšného spotřebitelského úvěru Expres půjčka, která je neúčelová, nezaručená a s rozhodnutím o poskytnutí na počkání. Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nemusí dokládat účel, na nějž chtějí peníze využit. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do dvou dnů. Podání žádosti o Expres Business a jeho zpracování je zdarma.

GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 000 až 500 000 Kč. Výhodou je, že fyzické osoby-podnikatelé u úvěru do 200 000 Kč nemusí bance poskytnout žádné jištění (u úvěrů nad 200 tisíc je jako ručení vyžadována směnka, právnické osoby ji musí předložit vždy). Podnikatelé tedy nemusí mít k jištění např. nemovitost nebo jiný movitý majetek. Dobu splatnosti si mohou podnikatelé zvolit od 24 do 60 měsíců. Úroková sazba Expres Business se odvíjí od velikosti úvěru a je od 9,5 % p.a. do 13,9 % p. a. Pro podnikatele je důležité i to, že výše měsíční splátky je po celou dobu splácení fixní - mají tedy vždy platby spojené s půjčkou pod kontrolou.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank