Novým ředitelem sektoru zemědělství GE Money Bank se stal Mojmír Severin

Novým ředitelem sektoru zemědělství GE Money Bank se od 1. ledna stal Mojmír Severin. Před svým nástupem do této funkce vedl dceřinou společnost GE Money Bank, AgroConsult Bohemia, která poskytovala poradenství podnikatelům v zemědělství. Většina aktivit této společnosti je od nynějška poskytována přímo GE Money Bank. Klienti tak získají detailní informace o možnostech svých projektů, veřejné podpoře a produktech vhodných pro podnikatele v zemědělství na jednom místě.

V sektoru zemědělství je GE Money Bank jedničkou a ročně financuje nejvíce zemědělských investic a je největším uživatelem garančních a dotačních programů Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu. S 34% podílem na financování celkového instalovaného výkonu všech bioplynových stanic je tak jedničkou na trhu, a to především díky více než 40 zemědělským společnostem, které se pro úvěr od GE Money Bank rozhodly.

Mojmír Severin pracoval ve firmě AgroConsult Bohemia 10 let. Na pozici ředitele sektoru zemědělství GE Money Bank bude jeho hlavním úkolem nastavit prodejní strategii a programy pro zemědělce.

Vystudoval provozně podnikatelský obor na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde získal titul Ing. Mezi jeho zájmy patří lyžování, basketbal, tenis a horské kolo.

Pavel Zúbek

tiskový mluvčí GE Money Bank