Novým ředitelem rizik GE Money v České republice a na Slovensku se stává Brett Belcher

Ředitelem rizik GE Money byl s platností od září letošního roku jmenován Brett Belcher (39). V nové funkci bude odpovídat za řízení rizik v celé skupině GE Money v České republice a na Slovensku. V Praze působí již 10 let a pro GE Money začal pracovat v loňském roce jako manažer rizik pro osobní bankovnictví v regionu střední a východní Evropy.

Svou kariéru zahájil Brett Belcher ve Spojených státech amerických, kde působil 7 let v rámci úřadu pro dohled nad podnikáním. Do České republiky přišel v roce 1997 jako viceprezident Citigroup pro analýzu a správu rizik. Později povýšil do funkce manažera rizik pro osobní bankovnictví v ČR. Předtím, než nastoupil do GE Money, pracoval Brett dva roky pro Raiffeisenbank jako ředitel rizik pro Českou republiku. Rovněž pomohl Raiffeisen zavést řízení rizik v osobním bankovnictví na Ukrajině.

Brett je bakalářem věd (BS) v oboru tranzitivních ekonomik a je držitelem titulu MBA z univerzity v Pittsburghu. V Praze žije s rodinou - ženou a třemi dětmi. Jeho největší zálibou je četba. Domluví se česky a Českou republiku považuje za svůj domov.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank