Novým provozním ředitelem GE Money Bank se stal Michael Augustin

Novým ředitelem provozu (Chief Operations Officer - COO) GE Money Bank se od 1. ledna stal Michael Augustin. Je zodpovědný za řízení všech provozních aktivit společnosti včetně zákaznického servisu a správy pohledávek. V GE Money Bank pracuje již osmým rokem. Za tu dobu prošel řadou pozic včetně vedení Centra zákaznických služeb. GE Money Bank má tak v současné době ve svém nejužším vedení rovnoměrné zastoupení českých i zahraničních manažerů. Tento poměr považuje za ideální kombinaci znalostí tuzemského trhu a zkušeností ze zahraničí.

Michael Augustin před nástupem do GE Money působil jako projektový a byznys manažer ve společnostech ACOL a Porcus. Od roku 2007 vedl Centrum zákaznických služeb GE Money Bank v Ostravě, které má v současné době 850 zaměstnanců a pod vedením Michaela Augustina se stalo jedním z nejlepších zaměstnavatelů na Severní Moravě.

Michael Augustin vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze - obor Ekonometrie a operační výzkum. S manželkou Eliškou má dva syny - Matyáše a Otakara, je velkým nadšencem vysokohorské turistiky a lyžování. Se svou ženou sdílí vášeň pro cestování, společně navštívili již více než 50 zemí světa.

Pavel Zúbek

tiskový mluvčí GE Money Bank