Novým finančním ředitelem skupiny GE Money v ČR se stal Mathias Thielen


Novým finančním ředitelem (Chief Financial Officer - CFO) skupiny GE Money v ČR se od 1. července stal Mathias Thielen. Ve funkci finančního ředitele vystřídal Rajeshe Guptu. Pro General Electric (GE) pracuje Mathias Thielen již 12 let a do GE Money Bank přišel z pozice finančního ředitele GE Money Bank AG ve Švýcarsku.


Mathias Thielen (40 let)
zahájil svou kariéru v GE v roce 1998. Za 12 let práce pro korporaci získal řadu mezinárodních zkušeností. V Paříži a Mnichově zastával pozici v oblasti fúzí, akvizic a integrace. V roce 2000 byl povýšen do týmu korporátního auditu, kde pracoval na finančních auditech, fúzích a akvizicích v GE Capital po celém světě. Zkušenosti sbíral v Asii, USA a v několika evropských zemích. Po čtyřech letech postoupil na pozici senior audit manažera v centrále GE Capital v USA, kde odpovídal za globální alokace kapitálu. V roce 2007 se stal finančním ředitelem GE Money Bank AG ve Švýcarsku.

Mathias Thielen
se narodil v německém Mnichově a studoval právo a finance na univerzitách v Bayreuthu a v Mnichově. V roce 1997 složil v Německu advokátní zkoušky. Mathias je ženatý a s manželkou Silvií mají dvě děti, Leopolda Maxmiliána a Philippu Paulinu. Mezi jeho koníčky patří lyžování, současné umění a ze všeho nejvíce trávení času s rodinou.


Pavel Zúbek

tiskový mluvčí GE Money Bank