Nový účet Genius Free & Flexi: moderní služby bez poplatků

GE Money Bank nabízí od 17. března nový účet bez poplatků. Klienti spolu s účtem Genius Free & Flexi získají přístup k inovacím včetně bezkontaktních platebních nálepek a platebních karet v mobilu. Zdarma jsou k účtu také všechny příchozí tuzemské platby a odchozí tuzemské platby, zadané v Internet Bance. Nový účet pokryje všechny běžné potřeby zákazníků a navíc jim umožní sbírat odměny - peníze zpět za platby kartou u partnerů věrnostního programu bene+ ve výši až 30% z celkové ceny nákupu.

"Chtěli jsme klientům poskytnout účet, který jim zaručí flexibilitu, nejmodernější služby a přesto bude zdarma. Genius Free & Flexi to splňuje a navíc nabízí zázemí velké a stabilní banky s více než 250 pobočkami a sítí téměř 700 bankomatů po celém Česku," říká Iva Štylerová, senior manažerka retailových produktů GE Money Bank. "K účtu připravujeme další inovace, které budeme postupně přidávat. Brzy bude například možné účet získat plně online bez toho, aby klienti museli navštívit naši pobočku," dodává Iva tylerová.

Vedle všech příchozích i odchozích tuzemských plateb zadaných elektronicky získají klienti bez poplatků také elektronický výpis, Email Servis a čtyři výběry z bankomatů GE Money Bank měsíčně. Zdarma je k běžnému účtu Genius Free & Flexi také platební karta, platební nálepka, NFC platební karta v mobilu i vedení kontokorentu Flexikredit. Zákazníci mohou bez omezení využívat také Internet Banku, čtyřikrát oceněnou první cenou v prestižní soutěži bankovních produktů Zlatá koruna.

Běžný účet Genius Free & Flexi je pro klienty zdarma, pokud splní podmínku minimálního kreditního příjmu 7000 Kč měsíčně. V praxi tedy stačí, aby si zákazníci na účet nechali pravidelně zasílat výplatu. V případě, že minimální měsíční kreditní příjem nesplní, je účet zpoplatněn částkou 149 Kč měsíčně.

Po založení účtu dostanou klienti bez dalších podmínek dva bezpoplatkové měsíce na to, aby měli dostatek času na pohodlnou změnu účtu. GE Money Bank navíc bez jakýchkoliv poplatků za klienta převedení jeho účtu z jiné banky zařídí, a to včetně převedení SIPA či trvalých příkazů k úhradě, to vše bez návštěvy původní banky. Běžný účet Genius Free & Flexi si mohou klienti založit na kterékoliv pobočce GE Money Bank, stačí k tomu pouze občanský průkaz.

Více informací naleznete na stránkách účtu Genius Free & Flexi.

Platební inovace k účtu zdarma

K platbám s účty od GE Money Bank již nejsou potřeba klasické plastové karty. Klienti si mohou díky technologii NFC nahrát až tři platební karty přímo do mobilního telefonu a bez omezení je využívat k pohodlnému bezkontaktnímu placení v obchodech i na internetu. Pro klienty, kteří nemají telefon s technologií NFC a chtějí platit svým mobilem, nabízí GE Money Bank bezkontaktní platební nálepku, kterou lze snadno nalepit na zadní stranu mobilu. Bezpečnost takových transakcí je zajištěna.

Stovky obchodů v programu bene+

Majitelé účtu Genius Free & Flexi mohou naplno využívat všechny výhody bene+, nejrozšířenějšího věrnostního programu na platebních kartách v Česku. Klienti mohou výhody čerpat ve více než 1600 kamenných provozovnách a 31 internetových obchodech. U partnerů bene+ dostávají peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu.Nově do programu přibyly také akční slevové kupony. Partnery bene+ jsou jak velké řetězce typu Globus, Agip, Datart, BENU Lékárny, tak i malí regionální obchodníci.Více detailních informací o bene+ včetně pravidelně aktualizovaného seznamu partnerů je k dispozici na beneplus.cz.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com