Nový design bankomatů GE Money Bank získal první místo v ocenění POPAI

GE Money Bank představila letos v říjnu zcela nový design svých bankomatů, mezi jehož hlavní přednosti patří větší viditelnost a vyšší soukromí při vyřizování finančních operací. Potvrzením skutečného přínosu nového designu je první místo, které opláštění bankomatů získalo v ocenění POPAI CENTRAL EUROPE AWARDS 2009 v kategorii Telekomunikace a finanční služby.

Nový design je připraven pro všechny typy bankomatů užívaných společností GE Money Bank. Klienti se s ním budou setkávat jak u samostatně stojících bankomatů, tak u bankomatů instalovaných přes zeď,“ uvádí Alice Škývarová, manažerka bankomatové sítě GE Money Bank a dodává: „Strategie distribučního kanálu bankomatů obsahuje 5 základních pilířů: lokalita, viditelnost, hygiena, komunikace a nabídka produktů a služeb. Nový design bankomatů svým řešením zahrnuje hned 2 pilíře této strategie - viditelnost bankomatů a hygienu, tedy zvýšení soukromí.“

V současnosti se mohou klienti setkat s novými bankomaty na 12 lokalitách: na brněnském hlavním nádraží a nádraží v Praze na Smíchově, v obchodních centrech Futurum v Ostravě a Hradci Králové na pobočkových vkladových bankomatech i výběrových bankomatech, v hypermarketu Globus v Opavě, v nedávno otevřených pobočkách GE Money Bank v Brně - Žabovřeskách, v Ústí nad Labem a v Praze na Pankráci a Chodově a v blízkosti centrály GE Money Bank na ulici Budějovická 9. Nově bude v novém designu také instalován mobilní bankomat již v prosinci tohoto roku.

Nový design bankomatů by měl především přinést přidanou hodnotu našim klientům. Fakt, že mu odborníci na reklamu udělili první cenu, je pro nás potvrzením, že jdie správným směri. V současnosti zvažujie účast v celoevropském kole ocenění POPAI, které se bude konat v Paříži,“ dodává Alice Škývarová.

POPAI (Point of Purchase Advertising International) je světová asociace zabývající se obori reklamy v místě prodeje. Středoevropská kancelář POPAI CE pořádá soutěž POPAI CENTRAL EUROPE AWARDS o nejlepší reklamní prostředky v oblasti in-store komunikace. Výsledky letošního ročníku ocenění byly vyhlášeny dne 26. listopadu 2009 v hotelu Clarion v Praze. GE Money Bank se soutěže zúčastnila společně se společností Story Design a.s., designovým vývojáři opláštění bankomatů.


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank