Nový a snadno dostupný úvěr Universal Business: až 5 milionů Kč až na 20 let

Úvěr je dostupný i podnikatelům a firmám s historií kratší než 2 roky

GE Money Bank přišla počátkem června na trh s novým podnikatelským úvěrem Universal Business. Tento úvěr lze získat již na základě jednoho daňového přiznání, specifické profese dokonce již jako začínající podnikatelé. Firmy s podnikatelskou historií delší než dva roky mohou Universal navíc získat za ještě snadnějších podmínek. Universal Business je poskytován až do výše 5 milionů korun se splatností až 20 let. Úvěr je zajištěn nemovitostí a jeho výše dosahuje až 70 % hodnoty zajištění.


„Klíčovým parametrem úvěru Universal Business je jeho snadná dostupnost.Podnikatelé a firmy s historií kratší než dva roky mají možnost zvýšit svou finanční sílu a podnikatelé a firmy s historií delší než dva roky mají cestu k tomuto úvěru ještě jednodušší než kdykoliv předtím. Spolu s vysokou výší úvěru až 5 mil. Kč, resp. až 70 % hodnoty zastavené nemovitosti, dlouhou dobou splatnosti, a snadností získání jde o velmi zásadní inovaci v oblasti podnikatelských úvěrů, která je na trhu unikátní,“
řekl Ivan Čopák, GE Money Bank.

Úvěr mohou získat i podnikatelé, kteří již podali alespoň jedno daňové přiznání za alespoň 6 měsíců podnikatelské historie. U specifických profesí (lékaři, zubaři, veterináři, advokáti a notáři) GE Money Bank financuje i klienty, kteří teprve s podnikáním začínají.

„Důležitá je i rychlost schvalovacího procesu - odhad ceny nemovitosti provedeme do pěti dnů, o schválení úvěru rozhodneme do 3 dnů. Výhodou je také neúčelovost úvěru, která rovněž snižuje administrativní náročnost celého procesu,“
dodal Ivan Čopák.

Parametry Universal Business

· Úvěr je poskytován od 300 tisíc Kč do 5 milionů Kč
· Splatnost úvěru lze nastavit od 18 měsíců do 20 let
· Úvěr je zajištěn směnkou a nemovitostí (výše úvěru může dosáhnout až 70 % hodnoty zastavované nemovitosti)
· Úvěr je určen právnickým osobám i fyzickým osobám - podnikatelům

Úvěr Universal Business je poskytován jako kombinace splátkového a revolvingového nebo kontokorentního úvěru. Splátková část tvoří minimálně 75 % výše úvěru a klient ji splácí v pravidelných splátkách formou odděleného splácení úroku a jistiny. Revolvingová (kontokorentní) část, která tvoří nejvýše 25 % celkového úvěru má splatnost tři roky s možností obnovení úvěru.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank