Novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank je Lucie Leixnerová

Novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank je od počátku ledna Lucie Leixnerová. V této pozici má na starosti veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky. Na místě tiskové mluvčí a manažerky externí komunikace vystřídala Miladu Veselou.

Lucie Leixnerová zahájila svoji kariéru již při studiu ve společnosti Telefónica (později O2), kde začala pracovat v roce 2005 a strávila zde 7 let. V O2 pracovala na řadě PR projektů, starala se i o vztahy s médii a spolupracovala na tvorbě interního zaměstnaneckého časopisu. Od roku 2013 pak strávila téměř dva roky v Ogilvy PR, kde vedla komunikaci pro společnost MasterCard a měla na starosti organizaci projektu Obchodník roku.

V MONETA Money Bank působí od roku 2015 v týmu externí komunikace, ve kterém měla na starosti komunikaci s novináři, organizaci eventů a tiskových konferencí a rozvoj sociálních sítí banky.

Lucie Leixnerová získala inženýrský titul na Fakultě ekonomických studií Vysoké školy finanční a správní v Praze, hovoří anglicky a francouzsky. Ve volném čase vede lekce jógy.

Kontakty pro média na novou tiskovou mluvčí MONETA Money Bank:

  Lucie Leixnerová, 
  tisková mluvčí MONETA Money Bank, a. s.

  mobil: +420 724 557 221
  telefon: +420 224 442 389
  e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

 Servis pro média naleznete na www.moneta.cz.