Novou tiskovou mluvčí GE Money Bank je Milada Franek

Novou tiskovou mluvčí GE Money Bank je od června Milada Franek. V této pozici má na starosti veškeré aktivity spojené s externí komunikací pro skupinu GE Money. Pavel Zúbek se nyní věnuje vedení týmu firemní komunikace této skupiny.

Milada Franek zahájila svoji kariéru již při studiu ve společnosti Ferrero, kde spolupracovala na řadě PR a marketingových projektů. Ve skupině GE Money působí od roku 2006. Zde zodpovídala například za vytvoření a následnou realizaci komunikační strategie partnerství s Českým olympijským týmem v souvislosti s olympijskými hrami ve Vancouveru 2010 a Londýně 2012. Také vedla projekt spadající do oblasti společenské odpovědnosti firmy s názvem Život nápadům, který podporuje začínající podnikatelky. V roce 2012 pak nastoupila do týmu externí komunikace, ve kterém měla na starosti zejména organizaci eventů a vztahy s médii. Její projekty získaly řadu odborných ocenění v České republice i v zahraničí.

Milada Franek získala inženýrský titul na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Milada Franek hovoří anglicky a rusky.

KONTAKTY PRO MÉDIA NA NOVOU TISKOVOU MLUVČÍ GE MONEY:

mobil: +420 606 661 304

tel.: +420 224 446 011

e-mail: milada.franek@ge.com