Nové tváře ve vedení GE Money Bank


Vedení GE Money Bank posílily dvě nové tváře. Ředitelkou marketingu byla 1. ledna 2011 jmenována Jarmila Plachá. Na starosti má veškeré marketingové aktivity GE Money Bank na tuzemském trhu. Zcela novou pozici ředitele pro strategii pak obsadil na začátku letošního roku Radomil Štumpa, který bude mít zodpovědnost za řízení strategie a klíčové projekty GE Money Bank.

Jarmila Plachá - Chief Marketing Officer

Jarmila Plachá (37) nově zodpovídá za veškeré marketingové aktivity GE Money Bank. Ve své funkci nahradila Iana Forresta, který se posunul na jinou pozici v rámci skupiny GE Money.

Do GE Money Bank přechází Jarmila Plachá z finanční skupiny Erste Group, kde posledních 6 let pracovala v různých vedoucích pozicích. Vedle funkce ředitelky korporátního marketingu a sponzoringu byla předsedkyní správní rady Nadace České spořitelny a později rovněž ředitelkou reklamy. Jarmila Plachá má také řadu zkušeností z rozvojových a manažerských programů v zahraničí. Působila například v centrále Erste Group ve Vídni, pracovala rovněž v Singapuru. Jarmila Plachá vystudovala Masarykovu Univerzitu v Brně, (FF MU), následně CMC Graduate School of Business v Čelákovicích a mluví plynně anglicky a, německy. Ráda sportuje a ve volném čase se věnuje běhu, lyžování a dále cestování a poznávání nových zemí.

Radomil Štumpa - Chief Strategy Officer

Radomil Štumpa (43) v GE Money Bank pracuje již od roku 1998, po akvizici Agrobanky společností GE byl ředitelem právní divize a od roku 2000 byl generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti GE Money Auto. Od listopadu 2003 vedl komerční bankovnictví GE Money Bank. V polovině roku 2009 své působení v bance přerušil nástupem na rodičovskou dovolenou.

V nové funkci je Radomil Štumpa zodpovědný za řízení strategie a klíčových projektů GE Money Bank, jejímž hlavním pilířem je poskytovat bankovní služby, které budou jednodušší, srozumitelnější a přínosnější pro jednotlivce i pro firmy.

Radomil Štumpa vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Od roku 1994 je členem České advokátní komory. Radomilovo oblíbené číslo je 100 a naplňuje to ve sportu i v poznávání světa, jelikož je pravidelným účastníkem soutěže Universalsportsman ve 100 sportech a rovněž již navštívil více než 100 zemí světa.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank