Nové posily v týmu komunikace GE Money

Specialistou interní komunikace GE Money se 1. března stal Přemysl Šiffel. Jeho hlavní náplní práce bude řešení a podpora interních komunikačních procesů a zajištění jejich správného fungování. Tým komunikace GE Money doplnila také Blanka Bělovská, která zde bude působit jako specialistka externí komunikace. Tiskovou mluvčí společnosti zůstává Eva Chaloupková.

Jako specialista interní komunikace je Přemysl Šiffel zodpovědný zejména za zajištění veškerých interních komunikačních procesů. Do jeho působnosti spadá i firemní časopis Generace, průzkum spokojenosti zaměstnanců GEOS, spolupráce na organizaci firemních akcí GE Money a interních kampaní.

Přemysl (29) působí v GE Money od roku 2002, na novou pozici přichází z oddělení Operations, kde působil tři roky jako specialista Zákaznického servisu. Předtím se věnoval řadě publikačních a organizačních aktivit, pracoval i jako redaktor kabelové televize. Je absolventem pražského ČVUT v oboru Geodézie a kartografie. Mezi jeho záliby patří zejména česká scéna folk & country, sám působí jako zpěvák a kytarista ve dvou kapelách. Je vášnivým vodákem a cyklistou a jeho tajným snem je vyzkoušet si řízení mezinárodního rychlíku.

Specialistkou externí komunikace se začátkem března stala Blanka Bělovská (28). V rámci své pracovní činnosti bude mít na starost především externí komunikaci v rámci skupiny GE Money, přičemž bude úzce spolupracovat s tiskovou mluvčí společnosti Evou Chaloupkovou.

Blanka má mnoho zkušeností z oboru komunikace a public relations. Pracovala jako PR Executive v marketingovém oddělení společnosti Kofola a působila také v tiskovém oddělení agentury CzechInvest. Vystudovala obory Hospodářská politika a Personální management na VŠE v Praze. Jejím koníčkem je především sport, konkrétně aerobic a běh. Velmi se zajímá o problematiku lidského zdraví, výživy a zdravého životního stylu.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank