Nové možnosti termínovaných vkladů GE Money Bank

Od 27. dubna uvádí GE Money Bank na trh revolvingové vklady na dobu 3, 6 a 12 měsíců a jednorázové vklady na 2 a 3 roky. Jednorázový vklad na 3 roky je nyní úročen velmi výhodnou sazbou až 2,20 % p.a.

„Rozšíření nabídky termínovaných vkladů je reakcí na rostoucí zájem klientů GE Money Bank o depozitní produkty. Ty mají nyní navíc jedny z nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu,“ řekl manažer depozitních produktů GE Money Bank Roman Přeučil.

Revolvingové termínované vklady jsou výhodně úročené vklady, které se po uplynutí sjednané doby trvání automaticky prodlužují na další stejně dlouhé období, nebo s nimi může klient disponovat jiným způsobem (navýšit/snížit vklad, či vklad zrušit). Úroky si může nechat automaticky připisovat ke vkladu nebo převádět na běžný účet. Navíc má klient možnost nastavit si automatické převody mezi spořicím účtem a revolvingovým termínovaným vkladem.

Jednorázový termínovaný vklad je vkladem s pevně stanovenou dobou trvání, určený pro zhodnocení volných peněžních prostředků. Vklad nemusí být vázán na běžný účet a může být veden v korunách i cizích měnách.

Ke všem variantám revolvingového termínovaného vkladu, spořicího účtu, běžného účtu i úvěrovým produktům si mohou klienti GE Money Bank zdarma nastavit eVýpis, který nahrazuje funkce papírového výpisu a rozšiřuje je o nové, jako je například zobrazení zůstatků a pohybů na účtech klienta.
eVýpis je snadno a kdykoli přístupný na internetových stránkách www.eVypis.cz. Informaci o novém výpisu je možné zasílat i prostřednictvím SMS a emailů. Klient se tak nemusí vázat na jednu poštovní adresu.

GE Money Bank nabízí také výhodný spořící účet, s nimž lze zhodnocovat neutracené peníze. Klient má také možnost automatických převodů mezi běžným a spořicím účtem, lepší úroky z vkladů než na běžném účtu a klient může peníze použít, kdykoliv je potřebuje, protože není vázán žádnými výpovědními lhůtami.

Eva Chaloupková, tisková mluvčí GE Money Bank