Nové Depozitní účty od GE Money Bank nabízí úročení až 1,60 % p. a. všem firemním klientům


Depozitní účty od GE Money Bank nabízí fyzickým osobám podnikatelům a právnickým osobám úročení až 1,6 % p.a. při výši vkladů do 100 milionů Kč. Nové produkty spořicího charakteru pro firemní klienty jsou nabízeny ve variantách Depozitní účet plus s vysokou úrokovou sazbou a Depozitní účet bez nutnosti vedení běžného účtu v Kč u GE Money Bank. Oba Depozitní účty jsou zakládány na dobu neurčitou, bez termínů a výpovědních lhůt. Minimální zůstatky jsou pro oba účty také stejné, pro fyzické osoby podnikatele 50 tisíc Kč a pro právnické osoby 500 tisíc Kč. Založení, vedení a zrušení účtů je zdarma.

Depozitní účet je nový spořicí účet, který si firemní klienti mohou založit bez nutnosti otevírání běžného účtu u GE Money Bank. Podnikatelé a firmy pak nejsou ničím vázáni a mohou kdykoliv začít spořit,“ říká Vojtěch Záškodný, ředitel pro komerční cash management GE Money Bank. „Výhodnější úročení pak nabízí Depozitní účet plus, klienti s ním získávají úrokovou sazbu ve výši 1,60 % p.a.,“ doplňuje Záškodný.

Depozitní účet plus
Depozitní účet plus je určen na spoření vkladů v korunách a založit si jej mohou klienti, kteří si zřídí nový běžný účet ve stejné měně u GE Money Bank. Prostředky se mohou automaticky převádět z běžného účtu na Depozitní účet plus a opačně. S Depozitním účtem plus klienti navíc získávají okamžitý přístup k penězům přes Internet Banku nebo službu BankKlient. Úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu.

Depozitní účet
S Depozitním účtem získají klienti nezávislost, protože mohou bez nutnosti vedení běžného účtu u GE Money Bank nechat úročit své vklady do výše 100 milionů Kč sazbou až 1,20 % p. a. Depozitní účet lze snadno a zdarma ovládat přes Internet Banku. Úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu.

 

 

Úročení Depozitního účtu plus

 

 

Úročení Depozitního účtu


Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank