Nové bene+: k odměnám za nákupy se přidávají akční slevy

Nejrozšířenější věrnostní program na platebních kartách v Česku se dále rozrůstá. Společně s odměnami za platby kreditními či debetními kartami GE Money Bank mohou klienti banky začít využívat akční slevové kupony obchodníků včetně těch, kteří nejsou stálými partnery věrnostního programu. Veškeré informace o odměnách a slevách zákazníci přehledně najdou na inovovaném webu beneplus.cz

Ke stávajícímu schématu odměn věrnostního programu bene+, do kterého je zapojeno více než 700 tisíc platebních karet, se nově přidávají desítky akčních slev u partnerů bene+ i dalších obchodníků. Vedle peněz zpět za nákupy platební kartou tak klienti GE Money Bank mohou využívat slevové kupony, se kterými lze při nákupech ušetřit tisíce korun. Poukázky lze získat například poštou s měsíčním výpisem, prostřednictvím webu beneplus.cz nebo bankomatové sítě GE Money Bank.

„V loňském roce jsme klientům na odměnách společně s partnery vyplatili téměř 50 milionů korun, letos to bude ještě více. Naše zákazníky chceme za jejich loajalitu odměnit a věrnostní program bene+ tak vstupuje do zcela nové fáze,“ říká Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+. „Každé tři měsíce nabídneme 30 až 40 akčních kuponů, v první vlně jde o slevy ve výši 20 až 60 %. Poukázky budou tematicky laděné, aktuální slevové kupony využijí zákazníci zejména při nákupu vánočních dárků,“ dodává Josef Jehlík.

Web bene+ v novém kabátě
K čerpání slevových kuponů mohou klienti využívat také zcela nový web beneplus.cz, který GE Money Bank spustila 1. října. Moderní struktura stránek klientům zjednodušuje orientaci a snadněji je nasměruje na aktuální nabídky. Web je navíc optimalizovaný i pro mobilní telefony a tablety. Zájemci najdou na webu veškeré informace o věrnostních odměnách i slevových kuponech (obr. 1). Mohou se také zaregistrovat k měsíčnímu odběru novinkového newsletteru emailem.

Všechny slevy najdou zákazníci na jednom místě Odměny a slevy se zobrazují přehledně na aktivních Google mapách

Na webu je k dispozici také kompletní seznam partnerů bene+ včetně aktuálních slev, které se přehledně zobrazí i na aktivních Google mapách (obr. 2) Po přihlášení je možné si poukázky na slevy tisknout, zaslat na email či telefon prostřednictvím SMS zprávy. Kupony lze získat i na bankomatech GE Money Bank, kde se klientům zobrazí šest aktuálně nejzajímavějších nabídek. Ty si mohou jednoduše vytisknout přímo v bankomatu a okamžitě je využít k výhodným nákupům.

Stovky obchodů v programu bene+
Věrnostní program bene+ získal v Česku přes 160 partnerů, klienti tak mohou výhody čerpat ve více než 1 500 kamenných provozovnách a 31 internetových obchodech. U partnerů bene+ dostávají zákazníci peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu. Celková výše odměn není nijak omezena, majitelé kreditních karet navíc dostávají jedno procento zpět i za platby mimo síť partnerů, a to včetně nákupů na internetu. Nově do programu přibyly také akční slevové kupony. Partnery bene+ jsou jak velké řetězce typu Globus, Agip, Datart, BENU Lékárny, tak i malí regionální obchodníci.

Věrnostní program bene+ je automaticky spuštěn na kreditních a NFC kartách MoneyCard Plus a MoneyCard Gold a dále na debetních kartách a bezkontaktních nálepkách vydaných k účtům Genius Silver, Genius Active, Genius Dual, Genius Gold, Genius Gratis, Genius Complete, Genius Benefit a Genius Plus. Více detailních informací o bene+ včetně pravidelně aktualizovaného seznamu partnerů je k dispozici na beneplus.cz.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com