Nová mobilní aplikace bene+ zkrátí cestu k odměnám

Výhody věrnostního programu bene+ jsou nově k dispozici i prostřednictvím aplikace pro chytré telefony, která dokáže pracovat i s tzv. rozšířenou realitou. Zákazníci mohou využívat také novou záložku na Facebooku, která jim zpřístupňuje všechny potřebné informace, aniž by museli opouštět facebookový profil banky.

„Díky nové aplikaci se klienti o výhodách programu bene+ dozvědí kdykoliv a kdekoliv. Aplikace navíc po prvním načtení dat nevyžaduje pro zobrazení aktuálních slev připojení k internetu,“ říká Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+. „Další výhodou mobilní aplikace je, že pomocí GPS v telefonu lze během pár vteřin najít nejbližší partnery bene+ a rovnou si i stáhnout aktuální slevový kupon a použít ho,“ dodává Josef Jehlík.

Mobilní aplikace věrnostního programu bene+ nabídne klientům všechny funkce, na které jsou zvyklí z webových stránek beneplus.cz. Dostanou se k nim i v režimu offline, tedy bez připojení na internet. Aktualizace dat proběhne při každém startu aplikace.

Kudy k nejbližšímu partnerovi bene+?
Partneři věrnostního programu bene+ se v nové aplikaci zobrazují na aktivních Google mapách. Nejbližší partneři v okolí se zobrazí také přes průhled fotoaparátu v mobilním telefonu (viz foto) a přesně ukážou, jak daleko a kterým směrem se nacházejí jejich provozovny.

Stejně jako na webu je v aplikaci vždy dostupný seznam všech aktuálních slevových kuponů. Ty si klienti nemusejí tisknout, stačí si je uložit do telefonu, kde je mohou kdykoliv využít - stačí je při placení ukázat na displeji telefonu. V mobilních telefonech budou mít k nahlédnutí také seznam již vygenerovaných a využitých kuponů. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačním systém iOS či Android a je ke stažení v Apple AppStore a v Google Play.

Výhody bene+ i na Facebooku
Další novinkou ve věrnostním programu je záložka bene+ na Facebooku GE Money Bank. Klientům přináší větší komfort, protože se k aktuálním nabídkám a výhodám věrnostního programu bene+ dostanou bez toho, aby museli opustit Facebook banky. Nabídky si mohou bez omezení stahovat, ukládat či sdílet se svými přáteli.

Stovky obchodů v programu bene+
Věrnostní program bene+ získal v Česku přes 170 partnerů, klienti tak mohou výhody čerpat ve více než 1 600 kamenných provozovnách a 31 internetových obchodech. U partnerů bene+ dostávají zákazníci peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu. Celková výše odměn není nijak omezena, majitelé kreditních karet navíc dostávají jedno procento zpět i za platby mimo síť partnerů, a to včetně nákupů na internetu. Nově do programu přibyly také akční slevové kupony. Partnery bene+ jsou jak velké řetězce typu Globus, Agip, BENU Lékárny, Datart, tak i malí regionální obchodníci.

Věrnostní program bene+ je automaticky spuštěn na kreditních a NFC kartách MoneyCard Plus a MoneyCard Gold a dále na debetních kartách a bezkontaktních nálepkách vydaných k účtům Genius Silver, Genius Active, Genius Dual, Genius Gold, Genius Gratis, Genius Complete, Genius Benefit a Genius Plus. Více detailních informací o bene+ včetně pravidelně aktualizovaného seznamu partnerů je k dispozici na beneplus.cz.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com