Nová kreditní karta MONETA Money Bank vrátí klientům 5 % z vybraných nákupů zpět

Od 18. dubna nabízí MONETA Money Bank novou kreditní kartu MoneyCard Smart. Karta nabízí 50denní bezúročné období i na výběry peněz z bankomatů. Její držitelé získají 5% odměnu při nákupech zboží z kategorie, kterou si sami vyberou. Kdo vybere nebo zaplatí kartou měsíčně více než 3 000 Kč, má ji bez poplatků za vedení i za výběry z bankomatů MONETA Money Bank. Díky tomu se karta stává univerzálním prostředkem pro běžné nákupy i výběry z bankomatů.

S kreditní kartou MoneyCard Smart dostávají naši klienti opět něco navíc. Podle svých preferencí si mohou vybrat ze čtyř kategorií obchodníků, u kterých budou získávat 5 % z ceny nákupu zpět,“ říká ředitelka retailových produktů MONETA Money Bank Iva Štylerová.

Klienti si zvolí ze 4 kategorií obchodníků, kde budou sbírat odměny ve výši 5 % z celkové částky nákupu:

  • obchody se sportovním zbožím a platby u cestovních kanceláří a jiných zprostředkovatelů zájezdů
  • ochody s elektronikou
  • obchody s nábytkem a hobby markety
  • restaurace, kina a divadla

Měsíčně mohou klienti na odměnách z vybraného balíčku získat až 500 Kč a k tomu navíc další odměny v rámci programu bene+ v neomezené výši. Každé čtvrtletí si podle svých preferencí mohou kategorii zdarma změnit. Změna balíčku je platná okamžitě a klient dostane informační SMS s potvrzením své volby. Bonusové balíčky může klient změnit prostřednictvím Internet banky, telefonicky nebo na kterékoli pobočce MONETA Money Bank.

Další výhodou je také 50denní bezúročné období, které se nově vztahuje i na výběry peněz z bankomatů. Klientům tak stačí pouze jedna karta pro výběry z bankomatů i nákupy.

Snižte si poplatky

Držitelé MoneyCard Smart mají při obratu na kartě nad 3 000 Kč vedení karty a výběry hotovosti z bankomatů MONETA Money Bank bez poplatku. Při splnění této podmínky neplatí ani za výběr hotovosti na pokladně u obchodníka, tzv. cashback. U bankomatů jiných bank je pak poplatek za výběr 39 Kč namísto 49 Kč.

Odměna až 35 % z nákupu

Vedle 5% odměny za nákupy vybraného balíčku výhod mohou klienti získat ještě dalších 30 % zpět z nákupů u vybraných partnerů věrnostního programu bene+ v rámci ČR. Ten je automaticky spuštěn na všech platebních kartách MONETA Money Bank. Odměny se sčítají, a zákazníci tak mohou ve výsledku u některých obchodníků získat zpátky až 35 % z ceny nákupu.

Hlavní výhodou věrnostního programu bene+ je, že klienti získávají odměnou reálné peníze. Vedle až 500 Kč za odměny z vybraného balíčku tak mohou zákazníci získat další odměny z věrnostního programu v neomezené výši. U partnerů bene+ v rámci ČR dostávají klienti peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu. V programu je již přes 350 partnerů, klienti tak mohou výhody čerpat ve více než 1 600 kamenných provozovnách a 35 internetových obchodech.

Kompletní informace o podmínkách a odměnách věrnostního programu bene+ jsou k dispozici na webu beneplus.cz.

Karta má moderní design

Při přípravě designu spolupracovala MONETA Money Bank s předními návrháři ze společnosti Unity Design. Ti připravili celý vzhled podle charakteru banky.

„Abstraktní design karty vyjadřuje a podporuje inovativní duch MONETA Money Bank díky kombinaci hloubky a dynamických barev v moderním pojetí,“ říká autorka návrhu Laďka Lichtenbergová z Unity Design.

O novou kreditní kartu MoneyCard Smart si může požádat každý občan starší 18 let. Žádost o kartu je možné podat online na webových stránkách www.moneta.cz, telefonicky nebo na každé pobočce banky. Pokud mají o tuto kartu zájem držitelé jiných kreditních karet MONETA Money Bank, musejí o ni zažádat. 

Více informací o platebních kartách MONETA Money Bank a podmínkách jejich poskytnutí získají klienti na kterékoliv pobočce banky nebo mohou využít linku 224 444 333 či www.moneta.cz/smart.

 

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.