Nová auta mohou být financována leasingem u GE Money Auto s mimořádně nízkou měsíční splátkou

Společnost GE Money Auto, lídr českého trhu financování ojetých automobilů, přichází na podzim s originální nabídkou leasingového financování nových vozů. Jeho hlavní výhodou je nízká měsíční splátka, která usnadňuje pořízení vozu. Poslední splátka je vyšší a může být splacenou najednou, nebo rozdělena do dalších dvanácti splátek. Klienti, kteří si v rámci podzimní kampaně GE Money Auto pořídí nový automobil na leasing, mohou navíc získat DVD přehrávač do automobilu.

Společnost GE Money Auto přichází se speciálním produktem - finančním leasingem s nízkou měsíční splátkou pro financování nových vozů. V rámci své podzimní kampaně tak nabídne zájemcům o nový automobil pohodlnou možnost leasingového financování. Produkt je přitom určen především fyzickým osobám - nepodnikatelům a živnostníkům, kteří požadují nízkou měsíční splátku, ale nechtějí uzavírat smlouvu na dlouhou dobu.

Splátkový kalendář je podle přání klienta konstruován na 60 nebo 72 měsíců, volitelná je rovněž výše akontace. Klient posléze platí velmi nízké měsíční splátky a rok před koncem splátkového kalendáře uhradí zvýšenou splátkou zbytek ceny automobilu. V posledním roce smlouvy se tedy platí pouze sazby povinného ručení, cena ani finanční služba se již nesplácejí. Na zvýšenou splátku je přitom klient společností GE Money Auto upozorněn 45 dní před její splatností a je mu zároveň nabídnuta možnost pokračování ve smlouvě a rozložení zvýšené splátky do dvanácti následujících měsíců.

Klienti, kteří do 30. listopadu využijí nabídky této podzimní kampaně, mohou získat DVD přehrávač do automobilu Lenco MES-208 se dvěma obrazovkami a také mechanické zabezpečení vozu DEFEND LOCK za 1 Kč. Kromě toho mohou klienti využít všech standardních benefitů a doplňkových produktů, které společnost GE Money Auto nabízí.

V období rostoucích cen pohonných hmot nabízí GE Money Auto všem svým klientům slevovou kartu Benzin Plus, která umožňuje čerpání pohonných hmot se slevou 2,2 % u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

GE Money Auto nabízí rovněž od srpna 2005 připojištění k havarijnímu pojištění autoPROTECT, které zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události. Pojistné, které se hradí v leasingové či úvěrové splátce, je měsíčně 0,1 % z pořizovací ceny vozidla. Pojištění autoPROTECT, volitelné připojištění k havarijnímu pojištění, se vztahuje na případy odcizení vozidla nebo totální škody, která byla na vozidle způsobena autonehodou. Je možné jej využít na všechna nová a ojetá vozidla s hmotností do 3,5 tuny, jejichž stáří nepřesahuje 12 let a která si fyzická osoba pořídila prostřednictvím leasingu nebo úvěru autoCREDIT.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Auto