Nevíte, co pořídit k Vánocům? Poradí vám Kocourův inspirátor

Shánění a vymýšlení dárků je pro některé oblíbenou součástí Vánoc, pro jiné zase noční můrou. Ti, kteří tápají, co koupit pod stromeček svým nejbližším, mohou najít nápad v Kocourově inspirátoru GE Money Bank. Navíc za nákupy u největších partnerů v síti věrnostního programu bene+ mohou klienti GE Money Bank získat řadu odměn z vánoční Kocourovy kolekce.

Stačí zvolit věk a částku

Nápady na dárky je možné čerpat z webové stránky inspirator.beneplus.cz. „Stačí jednoduše zvolit, pro koho má být dárek určen, zadat věk zamýšlené osoby a maximální částku. Vánoční Kocourův inspirátor poté navrhne řadu dárků dle zadaných kritérií z portfolia největších partnerů věrnostního programu bene+, jako např. Datart, kika, BENU Lékárny a mnoho dalších,“ vysvětluje Tomáš Fejfar, manažer věrnostního programu bene+. Seznam obchodníků je přitom opravdu široký, od potravin a drogerie přes knihy, hračky, zdraví až po vybavení bytu a cestování.

Dárky je ale možno filtrovat nejen podle ceny a osoby. Kromě řady e-shopů lze také zvolit kraj, ve kterém se mají nacházet kamenné prodejny s vybraným zbožím. Inspirátor tak najde nejbližší obchod, aby zákazníci nemuseli ztrácet čas hledáním a cestováním. Zamýšlené dárky pak mohou uložit do nákupního seznamu, který si je možné nechat zaslat na e-mail.

Nevíte, co pořídit k Vánocům? Poradí vám Kocourův inspirátor.

Kocour rozdává dárky z vánoční kolekce

Aby toho nebylo málo, mohou klienti GE Money Bank získat za nákupy odměny ze speciální Kocourovy vánoční kolekce. Za každý jeden nákup nad 300 Kč v síti největších partnerů bene+ v České republice je možné získat jednu samolepku do hrací karty, kterou pak lze vyměnit za odměny s motivy kocoura. Dárky jako vánoční balicí papír a jmenovky za tři nálepky, stylovou tašku za pět, hrníček za sedm či kuchyňskou minutku Časomíra za devět samolepek si lze vyzvednout na pobočkách GE Money Bank až do 15. ledna 2016 nebo do vyčerpání zásob.

Výhody po celý rok

Mimo Vánoce mohou klienti GE Money Bank čerpat řadu dalších výhod, a to po celý rok. Program bene+ je nejrozšířenějším věrnostním programem na platebních kartách v České republice. Díky němu mají zákazníci k dispozici řadu slev. Ty mohou klienti uplatnit ve více než 2000 kamenných prodejnách a 35 e-shopech. U partnerů bene+ navíc dostávají klienti peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu.

 

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

nebo Servis pro média na www.gemoney.cz.