Neúčelový úvěr za 6,3 %; GE Money Bank garantuje lékařům nízké úrokové sazby

Lékaři mohou až do konce roku 2014 získat u GE Money Bank splátkový úvěr Expres Business nezajištěný s garantovanou úrokovou sazbou 6,3 % p.a. Úvěr je neúčelový, takže lékaři mohou získané finance využít bez omezení.

„Lékaři mají s novým úvěrem zcela volné ruce ve svých investičních záměrech. Necháváme na jejich zvážení, zda zrenovovat ordinaci, nakoupit nové přístroje nebo například koupit ordinaci od staršího kolegy, bance nic dokládat nemusejí,“ říká Marek Dvořák, Business leader segmentu Mikro GE Money Bank.„Předností úvěru je také rychlost. Lékaři mohou potřebné finance získat již 24 hodin od podání žádosti,“ dodává Marek Dvořák.

Rychlý úvěr, žádné ručení

Vedle rychlosti získání finančních prostředků oceňují klienti také flexibilitu splácení. Zákazníci, kteří zvolí konstantní formu splácení s pohyblivou úrokovou sazbou, mají předčasné splacení úvěru i mimořádnou splátku bez poplatků. Lékaři si navíc mohou snížit svůj daňový základ o úroky a případné poplatky spojené s úvěrem.

Úvěr ve výši 0,5 až 2,5 milionu Kč mohou fyzické i právnické osoby získat bez zajištění nemovitostí. Úvěry v maximální výši 1,5 milionu Kč mohou fyzické osoby získat ihned po zahájení činnosti, právnické osoby o něj mohou zažádat po 12 měsících. U úvěrů ve výši 1,5 až 2,5 milionu Kč musejí žadatelé podnikat déle než rok a předložit dvě poslední daňová přiznání.

Zájemci o nezajištěný úvěr Expres Business z řad lékařů musejí být členy Lékařské komory s oprávněním k poskytování zdravotních služeb či k provozování praxe. Podmínkou je také přidělené IČO a smlouva se zdravotní pojišťovnou. Doba splatnosti úvěru je 3 až 7 let. Maximální výši úvěru se klienti na pobočce dozvědí během 20 minut. O úvěr je možné zažádat také prostřednictvím online formuláře na www.gemoney.cz, vyplnění trvá jen pár minut.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com