Nejlepší český fanda je z Budějovic

Tvůrce vítězného videa získává od GE Money Bank zájezd pro dva na Letní olympijské hry do Pekingu

Student ekonomie Milan Pleva z Českých Budějovic je šťastným autorem spotu s názvem „Každý máme občas radost z něčeho jiného“, který jednoznačně zvítězil v soutěži o nejlepší fanouškovské video. Soutěž, kterou na svých stránkách www.ceskyfanda.cz uspořádala GE Money Bank, probíhala od počátku června do 21. července. Celkem se nominovalo 60 krátkých videosnímků, z nichž odborná porota vybrala jeden vítězný. Jeho autor získává zájezd pro dva na Letní olympijské hry do Pekingu.

Milan Pleva z Českých Budějovic je šťastným autorem vítězného spotu

Zájezd na Letní olympijské hry pro dvě osoby převzal z rukou Iana Forresta, ředitele marketingu GE Money Bank, Milan Pleva, student ekonomie z Českých Budějovic. Video, které je „tak trochu jinou upoutávkou na Letní olympijské hry v Pekingu“, vybrala odborná porota složená ze zástupců společnosti GE Money Bank a novinářů. Na určení vítěze se podíleli redaktoři z Hospodářských novin, sportovních redakcí Deníků Bohemia, deníku Sport i zpravodajského portálu aktualne.cz.

Všechna soutěžní videa včetně vítězného jsou k vidění na internetových stránkách www.ceskyfanda.cz. Ty budou sloužit českým fandům i po skončení soutěže. Každý zde může zveřejnit svůj fanouškovský výkon nebo si prohlédnout videa ostatních.

Společnost GE Money Bank se v letošním roce stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Své sponzorské aktivity zahájila u příležitosti nadcházejících Letních olympijských her v Pekingu. Partnerství však bylo uzavřeno i pro zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 a také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Kromě finanční podpory olympijského týmu nabídne GE Money Bank reprezentačním sportovcům bezplatné užívání exkluzivního účtu „Genius Active pro české olympioniky“.

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank