Nabídku GE Capital Leasing akontace na ojetý vůz od 10 procent ceny vozu využilo v České republice 8064 klientů

Společnost GE Capital Leasing, která je leaderem na trhu leasingu ojetých vozů, nabídla svým klientům od 16. září 2002 do konce roku 2002 možnost pořízení ojetého vozu s akontací pouze 10 procent. O tuto nabídku měli zájem jak klienti v České republice, tak i na Slovensku.

V České republice využilo od 16. září 2002 do konce roku 2002 možnost pořízení ojetého vozu za těchto výhodných podmínek celkem 8064 klientů, přičemž hodnota uzavřených leasingových smluv přesáhla 1,45 miliardy korun. „Žádná jiná leasingová společnost tak nízkou zálohu na splátky leasingu u ojetých automobilů doposud neposkytla,“ uvedl marketingový manažer GE Capital Leasing Jan Hrubý. „Není proto divu, že tato nabídka vyvolala mezi klienty velký zájem,“ dodal. Ve Slovenské republice využilo v daném období tuto speciální nabídku 1570 klientů a hodnota uzavřených smluv přesáhla 358 milionů Kč.

Výhodná nabídka kromě 10% akontace zahrnovala i možnost výhodného pojištění s Českou pojišťovnou, pojišťovnou Generali a První českou servisní pojišťovnou.

Společnost GE Capital Leasing spolupracuje s více jak tisícovkou obchodních partnerů po celé České republice, kde mohli klienti zvýhodněnou nabídku financování ojetých automobilů využít. Společnost GE Capital Leasing plánuje, že podobnou akci zopakuje také v roce 2003. V případě zájmu o další informace je pro klienty GE Capital Leasing k dispozici bezplatná telefonní linka 800 103 050 nebo internetovské stránky, adresa: www.gecleasing.cz.