Nabídka financování ojetých vozů od GE Capital Leasing je nejlepším leasingovým produktem

Akční nabídka na financování ojetých vozů od GE Capital Leasing byla ohodnocena jako nejlepší leasingový produkt soutěže Zlatá koruna. Vítězný leasingový produkt „Na auto Vám stačí 10%“, který je poskytovaný společností GE Capital Leasing spočívá ve snížené akontaci na 10 procent z ceny ojetého vozu doplněné zvýhodněnými sazbami pojištění.

Soutěž Zlatá koruna byla vyhlášena letos poprvé. Smyslem Zlaté koruny je ocenit nejlepší produkty roku 2002 ze všech oblastí finančního a kapitálového trhu. O pořadí nejlepších finančních produktů v devíti finálových kategoriích rozhodla Finanční akademie složená z předních odborníků a novinářů. Devátá kategorie Zlaté koruny se týkala nejlepšího leasingového produktu na trhu v České republice, jejímž vítězem se stala akční nabídka společnosti GE Capital Leasing. „Vítězství v soutěži Zlatá koruna je významným oceněním práce všech zaměstnanců společnosti GE Capital Leasing, kteří se podíleli na přípravě a uvedení podzimního akčního produktu na ojeté automobily,“ reagoval generální ředitel GE Capital Leasing Radomil Štumpa. Zároveň vyjádřil potěšení nad tím, že se nabídka, které využilo více než 8000 klientů setkala i s oceněním přední odborné veřejnosti.

Na úspěšnou akci z loňského roku společnost GE Capital Leasing navázala i letos. Speciální jarní nabídka na ojeté vozy probíhá od začátku dubna do konce června 2003. V jejím průběhu získávají klienti kromě příležitosti koupě ojetého automobilu s akontací již od 1/10 z pořizovací ceny také možnost individuálního rozložení splátek v rozmezí od 24 do 60 měsíčních leasingových splátek, nadstandardní havarijní pojištění a povinné ručení i pojištění čelního skla bez spoluúčasti.

Pro zájemce o ojetý vůz je navíc připravena i soutěž, která je v oblasti leasingu ojetých vozů novinkou. Zákazníci, kteří si prostřednictvím GE Capital Leasing pořídí ojetý vůz mohou vyhrát jednu ze 100 CCS karet v celkové hodnotě milion korun. V případě zájmu o další informace je pro klienty GE Capital Leasing k dispozici bezplatná telefonní linka 800 10 30 50 nebo internetové stránky www.gecleasing.cz.