Na zemědělské výstavě v Přerově nabídne GE Money Bank zvýhodněné termínované vklady

Ve dnech od 17. do 20. května probíhá v Přerově Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky, v rámci které bude mít své zastoupení i GE Money Bank. Na informačním stánku se budou moci zemědělci seznámit s finančními produkty banky a využít speciální nabídky termínovaných vkladů s navýšenými úrokovými sazbami. Třetinu firemních klientů GE Money Bank tvoří právě zemědělci. Tohoto výsledku banka dosáhla zlepšováním nabídky svých produktů, spoluprací s prodejci a dovozci zemědělské techniky a aktivní komunikací v rámci zemědělských výstav a veletrhů.

„GE Money Bank je bankou pro zemědělce. Zemědělci oceňují nejen parametry našich produktů, ale především vysokou odbornost našich specializovaných bankéřů. Máme velké zkušenosti s financováním v zemědělství, které se snažíme předat i v rámci osobních setkání na oborových výstavách a veletrzích.Tentokrát chceme zemědělcům představit především naši novou službu EU Servis, v rámci které zprostředkováváme kompletní poradenství při podávání žádostí a správě dotací z fondů EU,“
řekla manažerka zemědělských úvěrů GE Money Bank Iva Prokopová.

S novou službou EU Servis GE Money Bank nabízí zprostředkování kompletního poradenství při žádání a správě dotací z fondů EU. Konkrétně jde o nový program EAFRD - investice do zemědělství a rozvoje venkova. V této oblasti GE Money Bank spolupracuje s poradenskou společností Agroconsult Bohemia a podporuje také aktivity Krajských informačních středisek a Agrárních komor. Ve spolupráci s nimi GE Money Bank organizuje semináře určené zemědělcům.

Pro zemědělskou výstavu v Přerově GE Money Bank navíc připravila nabídku zvýhodněného termínovaného vkladu. Klienti, kteří v rámci výstavy projeví o tuto speciální nabídku zájem, mohou získat termínovaný vklad s navýšenou úrokovou sazbou o 0,20 % oproti běžnému úrokovému sazebníku.

GE Money Bank má širokou nabídku produktů určených speciálně pro zemědělce. Jde o Financování nákupu zemědělské půdy, Financování nákupu zemědělské techniky, Provozní financování zemědělských subjektů a ostatní investiční úvěry, které lze využít na investice i bez dotací z fondů EU.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank