Na Příkopech byly předány ceny za 150 000 Kč

V Praze v ulici Na Příkopě převzali výherci soutěže GE Money Bank exkluzivní ceny v celkové hodnotě 150 000 Kč. 50 000 Kč v hotovosti, diamantový prsten s briliantovým brusem a luxusní zájezd získali soutěžící, kteří nejlépe zodpověděli tipovací otázky týkající se obsahu reklamních panelů GE Money Bank umístěných v centru Prahy.

„Přišli jsme s novým a netradičním komunikačním konceptem, který lidi zaujal svou kreativitou, nevšedností i atraktivitou exkluzivních cen,“
řekl Ian Forrest, ředitel marketingu GE Money, při slavnostním předávání výher.

Bankovky v celkové hodnotě 50 000 Kč, které byly uzamčeny v jednom z reklamních panelů Na Příkopech, získal Milan Karaba z Loun. Peníze podle svých slov použije na zlepšení bydlení, tedy dovybavení bytu, a pokud by mu ještě něco zbylo, pak pojede rád na dovolenou v zimě někam do teplých krajů.

Prsten s diamantem z bílého zlata s briliantovým brusem v hodnotě 50 000 Kč, vystavený ve druhém panelu GE Money Bank, vyhrála Jana Ungerová také z Loun. Prsten jí udělal velikou radost, ještě nikdy tak drahý klenot nedostala, proto si jej ponechá a bude jej nosit při slavnostních příležitostech.

Výhercem luxusní dovolené rovněž v hodnotě 50 000 Kč se stala Ivana Rejlová z Chotěboře. Ta byla na návštěvě u kamarádky v Praze a při společných nákupech v centru se rozhodly zkušit své štěstí. To se jí vyplatilo, a tak chce jet spolu s rodinou na dovolenou do Egypta.

Soutěž GE Money Bank - 150 tisíc leží v Praze Na Příkopech, proběhla od 20. do 29. června. Pomocí SMS zpráv lidé odpovídali na tipovací otázky týkající se obsahu tří reklamních panelů umístěných v Praze v ulici Na Příkopě. Všichni tři výherci zodpověděli na položenou otázku přesně, takže jim právem náleží exkluzivní ceny, které žádná jiná banka na českém trhu takovouto formou neprezentovala.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank