Motoristé využívají výrazných slev na pohonné hmoty, které jim nabízí GE Money Auto

Společnost GE Money Auto začala v polovině ledna 2005 poskytovat všem svým klientům slevovou kartu Benzin Plus, která umožňuje svým držitelům čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina s výraznou slevou. Od února do září letošního roku získali zákazníci GE Money Auto, kteří využili finanční leasing nebo úvěr autoCREDIT této společnosti, prostřednictvím karet Benzin Plus slevu v celkové hodnotě 1 865 102 Kč.

Od února do září letošního roku využili zákaznící GE Money Auto kartu Benzin Plus při 129 577 transakcích a natankovali přitom přes 2,9 miliónu litrů pohonných hmot se slevou 2,2 %. Celková sleva tak dosáhla hodnoty 1 865 102 Kč. „Společnost GE Money Auto klade důraz na snadnost, flexibilitu, rychlost a dostupnost svých produktů. U karty Benzin Plus k tomu GE Money Auto přidává motoristům možnost výrazné úspory,“ uvedl k tomu Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

„V objemu pohonných hmot čerpaných prostřednictvím slevové karty Benzin Plus se výrazně projevilo letní období. Zatímco v březnu letošního roku natankovali zákazníci GE Money Auto 298 863 litrů pohonných hmot se slevou 161 386 Kč, v srpnu to bylo již 479 255 litrů a čerpaná sleva dosáhla částky 326 852 Kč,“
dodal Petr Šaštinský.

Nabídka doplňkových produktů, jako je karta Benzin Plus nebo volitelné připojištění k havarijnímu pojištění autoPROTECT, se pozitivně projevuje i na výsledcích společnosti GE Money Auto. Ve třetím čtvrtletí financovala společnost GE Money Auto automobily v celkové hodnotě 2,00 miliardy korun, což je o 17 % více, než ve třetím čtvrtletí roku 2004. Počet nakoupených vozů za červenec až září stoupnul oproti loňskému roku rovněž o 17 % na 11 134 automobilů.

O kartě Benzin Plus


Díky kartě Benzin Plus získají zákazníci GE Money Auto slevu 2,2 % při čerpání pohonných hmot u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

Informace o síti čerpacích stanic a další podrobnosti o kartě Benzin Plus mohou klienti GE Money Auto získat na informační lince 800 103 050 nebo na internetových stránkách gemoneyauto.cz <http://gemoneyauto.cz>.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Auto