motoCREDIT od GE Money Auto umožňuje snadné a rychlé pořízení motocyklu

Rychlé a snadné je pořízení nového i ojetého motocyklu s úvěrovým produktem motoCREDIT od společnosti GE Money Auto. Úvěrovou smlouvu lze uzavřít do 30 minut přímo u prodejce na některém z mnoha obchodních míst rozsáhlé sítě spolupracujících obchodních zástupců GE Money Auto. Zákazníkovi stačí ke sjednání smlouvy pouze občanský a řidičský průkaz.

Všem, kteří se v parném létě chtějí osvěžit jízdou na motorce, nabízí společnost GE Money Auto snadnou a rychlou cestu k pořízení nového i ojetého motocyklu. S jejím produktem motoCREDIT netrvá sjednání úvěrové smlouvy přímo u prodejce déle než 30 minut. Zákazníci si mohou motoCREDIT snadno a pohodlně sjednat v rozsáhlé síti spolupracujících obchodních zástupců GE Money Auto. K uzavření smlouvy stačí klientovi občanský a řidičský průkaz. Zároveň s financováním si zákazník může uzavřít výhodné pojištění, které je součástí měsíčních splátek.

Doba splácení úvěru začíná již od šesti měsíců. Využívat ho mohou právnické i soukromé osoby. Vybraní zákazníci získávají při pořízení motocyklu navíc CCS kartu v hodnotě 5000 korun.

„V současné době je průměrná pořizovací cena u nových motocyklů 98 000 Kč, u ojetých je to 131 000 korun. V segmentu nových motorek mají naši klienti zájem většinou o slabší kubatury do 250 ccm3, u ojetých naopak o silnější nad 500 ccm3. Průměrná doba splácení je 35 měsíců,“
uvedl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Délka financování nového i ojetého motocyklu je 6 - 48 měsíců. Maximální výše úvěru u nového motocyklu je 300 000 korun, minimální 22 000 Kč. U nových motocyklů s pořizovací cennou do 50 000 Kč je možno financovat až 100 % jejich ceny.

Výše úvěru u ojetých motocyklů se pohybuje od částky 25 000 korun až do 150 000 Kč. Financovat je možné motorky až do šesti let stáří. Přímá platba v této kategorii motocyklů začíná na 20 % z pořizovací ceny.

Přímo u prodejce vozu si klient může sjednat výhodné pojištění - povinné ručení a havarijní pojištění od České pojišťovny či pojišťovny Kooperativa. Součástí splátek může být také pojištění schopnosti splácet úvěr. Havarijní pojištění je u ojetých motocyklů zcela nepovinné, v případě nových je nutno havarijně pojistit až motocykly s úvěrem vyšším než 150 000 korun.

GE Money Auto je vedoucí společností trhu financování ojetých automobilů v České republice. Na celém území spolupracuje s více než 1600 dealery. V roce 2005 si získala důvěru 39 000 nových zákazníků - celkový počet aktivních klientů se tak vyšplhal na 91 000.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto