MONETA Money Bank spustila další kampaň s hercem Jiřím Bartoškou

MONETA Money Bank spustila 10. října nový TV spot. V nové reklamě hraje veterináře opět Jiří Bartoška. Spolu s ním se ve spotu objevuje kocour a tentokrát i lenochod. Marketingovou kampaní chce banka podpořit flexibilní půjčku s nejnižší měsíční splátkou na bankovním trhu, se kterou přichází v období předvánočních nákupů. V televizi spot poběží až do 18. prosince.

„Nový třicetipětivteřinový spot se odehrává v rehabilitačním centru pro zvířata. Veterinář Jiří Bartoška se tentokrát pokouší rozhýbat lenochoda, což není lehké. Prostřednictvím jednoduché a humorné nadsázky chceme našim klientům sdělit, že u nás naši novou půjčku rozhýbou snadno podle jejich potřeby,“ říká Milada Veselá, tisková mluvčí MONETA Money Bank.

V kampani MONETA Money Bank s Jiřím Bartoškou navštíví jeho ordinaci tentokráte lenochod

Kreativu nového spotu připravila agentura Labstore a o režii se již tradičně postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood. Natáčení probíhalo v Českém Brodě. Nový spot běží od 10. října na všech stanicích skupin Nova Group, Prima Group, AT Media, Empresa Media, ale také v kinech.

Kromě toho nabídku půjčky s nejnižší měsíční splátkou na trhu podpoří banka také na sociálních sítích, v onlinu a na prodejních místech MONETA Money Bank.

100 000 Kč za 1 400 Kč měsíčně

Zájemci tak mohou získat například 100 000 Kč za 1 400 Kč měsíčně. Půjčka Expres Plus navíc umožňuje opakované čerpání úvěru bez dalšího schvalování v bance. Půjčku lze také kdykoli zdarma předčasně splatit v plné výši nebo i částečně. Nejnižší měsíční splátku na trhu nabízí banka pro půjčky od 100 000 Kč sjednané na nejdelší dobu splatnosti.

MONETA Money Bank spustila další kampaň s hercem Jiřím Bartoškou

Jde o třetí spot, který banka spustila po změně značky na MONETA Money Bank. K přejmenování banky došlo 1. 5. 2016 v souvislosti se změnou vlastníka a vstupem na pražskou burzu. MONETA Money Bank je nyní nezávislou českou bankou, která má pevnou pozici na českém bankovním trhu, zejména ve spotřebitelských úvěrech pro domácnosti a zemědělství.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Leixnerová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.