MONETA Money Bank rozšiřuje nabídku podílových fondů

Klienti MONETA Money Bank mohou od 21. 11. investovat do čtyř nových podílových fondů. Jde o dluhopisové, akciové i smíšené fondy a jejich profily se pohybují od konzervativních po velmi dynamické. Minimální investice do nových fondů začínají na 500 Kč. Díky denní frekvenci oceňování budou mít klienti vždy aktuální přehled o tom, jak se jim vložené prostředky zhodnocují.

„Investice do podílových fondů jsou mezi našimi klienty v současné době nízkých úrokových sazeb velmi oblíbené. Objem prostředků našich klientů investovaný do podílových fondů už nyní dosahuje více než 10 miliard korun a stále roste. I proto jsme se rozhodli našim klientům nabídnout nové možnosti, kam investovat. Do nabídky fondů tak přidáváme nové příležitosti včetně dynamičtějších nástrojů s vyšším potenciálem výnosu,“ říká manažer Investičních fondů MONETA Money Bank Josef Libertín a doplňuje: „Při výběru nových fondů jsme se zaměřili zejména na jejich dlouhodobou úspěšnost a také na to, jak široký a zkušený tým odborníků je spravuje.“

Nabídka podílových fondů u MONETA Money Bank se od 21. 11. výrazně mění. Nově přibyly produkty spravované renomovanými společnostmi s globální značkou – NN Investment Partners C. R., a. s., a Generali Investments CEE. Portfolio podílových fondů se tak rozrůstá o smíšený fond NN (L) First Class Multi Asset, akciový fond NN (L) Global High Dividend, dluhopisový Generali Fond korporátních dluhopisů a akciový Generali Fond globálních značek.

„Naše nabídka podílových fondů je nyní komplexnější a atraktivnější. Například historická výkonnost na minimálním doporučeném horizontu se u dynamičtějších fondů pohybuje v řádech desítek procent,“ říká Jan Skála, produktový manažer MONETA Money Bank, a dodává: „Naši klienti mohou do nových fondů investovat už od částky 500 Kč – zajímavé výnosy tak mohou být dostupné každému.“ Všechny nové fondy, které MONETA Money Bank od 21. 11. nabízí, jsou bez poplatku při prodeji a mají denní frekvenci oceňování. Poplatky při nákupu nových fondů se pohybují mezi 1 a 2 % z investované částky. Více informací o investování do podílových fondů mohou zájemci najít na www.moneta.cz/sporeni-a-investice/podilove-fondy.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Leixnerová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.