MONETA Money Bank přidala do mobilního bankovnictví nové funkce

Aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka má nová vylepšení. Klienti MONETA Money Bank tak mohou nově v jedné aplikaci spravovat všechny svoje osobní i podnikatelské bankovní účty nebo si uzavřít cestovní pojištění pro sebe i celou rodinu. Vylepšilo se zobrazování přehledu zůstatků a uživatelé nově vidí i přehled odměn získaných z věrnostního programu bene+.

„Všechny novinky, které jsme do aplikace přidali, naši klienti poznají hned po přihlášení do aktualizované Smart Banky. Po spuštění aplikace se spustí průvodce, který všechny nové funkce popíše a vysvětlí,“ říká Dalibor Šajar, který je v MONETA Money Bank odpovědný za digitální bankovnictví.

Jedna aplikace pro všechny účty

Největší novinkou je přidání uživatelských profilů a jednoduché přecházení mezi nimi. Klienti si tedy mohou do aplikace zaregistrovat nejen svůj osobní účet, ale nově i podnikatelský, firemní, disponentský nebo jakýkoliv další, ke kterému mají přihlašovací údaje. Počet účtů navíc není nijak omezený. Pro zjednodušení přepínání mezi účty je pro všechny jednotný PIN.

Uživatelé aplikace Smart Banka si při spuštění aplikace nejprve zvolí účet, ke kterému se chtějí přihlásit. K tomu mohou použít PIN nebo otisk prstu. Aplikace MONETA Money Bank navíc nabízí i možnost změnit si jména účtů. Klienti se tak mezi nimi budou rychleji orientovat a používání aplikace bude pro ně jednodušší.

Pojištění a přehled odměn věrnostního programu bene+

Další z novinek, kterou MONETA Money Bank do aplikace Smart Banka přidala, je možnost uzavření cestovního pojištění pro jednotlivce nebo rodinu. Výhodou pojištění je, že se sjednává na dobu neurčitou s pravidelnou měsíční platbou, která se klientovi banky strhne z účtu. Klienti tak nemusejí myslet na uzavírání pojistky před každou cestou.

Ale to není z nových vylepšení Smart Banky všechno. Upravena je i historie plateb – ty se nyní zobrazují v transakční historii během chvilky po zaplacení. Kromě toho se u zaúčtovaných transakcí zobrazí i odměna získaná z oblíbeného věrnostního programu bene+. Všechny slevy a odměny jsou navíc ihned viditelné na první stránce aplikace. Změnou prošlo i zobrazení přehledu zůstatků na obrazovce aplikace – nově budou nejoblíbenější funkce klientů k dispozici ihned u každého z účtů nebo platebních karet.

Smart Banka s vysokým hodnocením běží na iOS i Androidu

Smart Banka, kterou si od spuštění aktivovalo již přes 80 tisíc klientů, nabízí užitečné služby a funkce. Ty usnadňují klientům MONETA Money Bank bezpečné operování s jejich účty odkudkoliv a kdykoliv z jejich chytrého telefonu nebo tabletu. Na jejím vývoji se podílejí i klienti. Ti aplikaci testují, hodnotí stávající funkce a na společných workshopech vymýšlejí další zlepšení. Smart Banka se stala oblíbenou aplikací a díky vysokému hodnocení (Google Play 4,5 bodu z 5, App Store 4,2 bodů z 5) je jednou z nejlépe hodnocených finančních aplikací pro mobilní zařízení na českém trhu.

Design Smart Banky je v novém vizuálním stylu MONETA Money Bank. Grafika i obsah aplikace jsou uzpůsobené oběma nejvyužívanějším operačním systémům iOS a Android. Smart Banku lze využívat v české nebo anglické verzi na mobilních telefonech s operačními systémy iOS (verze 8.0 a vyšší) nebo Android (verze 4.1 a vyšší). Pro založení Smart Banky je třeba běžný nebo spořicí účet, případně kreditní karta od MONETA Money Bank. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play a App Store.

 

Lucie Leixnerová

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Lucie Leixnerová
mob: +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

Lenka Míčková
mob: +420 601 384 254, tel: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.