MONETA Money Bank představila svůj druhý TV spot s kocourem a hercem Jiřím Bartoškou

Od 1. září je v televizi a kinech k vidění nový TV spot MONETA Money Bank. I tentokrát hraje ve spotu veterináře herec Jiří Bartoška. Ten se objevuje v televizních spotech banky od letošního července. V zářijové reklamě si po jeho boku zahrál kromě populárního kocoura i pes – mastif Arnošt. Od 5. září pak banka ke spotu připojila tři patnáctivteřinové tagony na podporu hypoték, půjček a provozního financování. Spoty poběží až do 2. října a bude je doplňovat online, outdoor a rádio.

„V další části rebrandingové kampaně představujeme positioning banky, který staví na dostupném financování domácností i podnikání, výhodných službách a přátelském přístupu ke každému,“ říká Miroslava Misíková, ředitelka marketingové komunikace MONETA Money Bank. „V třicetivteřinovém spotu se divák tentokrát seznámí se psem Arnoštem, který se bojí bílých plášťů. To samozřejmě náš veterinář hravě vyřeší a mrzutý kocour vše okomentuje tak, jak je mu vlastní,“ doplňuje Miroslava Misíková.

Tři patnáctivteřinové tagony, které se na konci spotů objeví od 5. září, ve zkratce zábavným příběhem představují tři hlavní produktové nabídky – půjčku, hypotéku a provozní financování. Vedle oblíbeného kocoura přibydou ještě další zvířata: psi, rybička a také kočka.

Nový spot se vysílá v TV stanicích skupin Nova, Prima, AT Media a Empresa Media. Kreativu nového televizního spotu opět připravila agentura Labstore a o režii se postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood.

Hypotéka a půjčky s výhodnými podmínkami

„Zářijovým spotem s tagony chceme vedle naší značky podpořit i bankovní produkty,“ doplňuje Miroslava Misíková. V rámci kampaně banka nabízí hypotéku s nízkou úrokovou sazbu a možnost předčasného splacení až 50 % hypotéky ročně. Druhý produkt – kontokorent pro firmy, neboli provozní financování pak klientům MONETA Money Bank nabízí možnost finanční rezervy až 1 500 000 Kč bez zajištění nemovitostí. U kontokorentu se navíc úroky platí pouze z čerpané částky. Poslední z produktů, který banka novým spotem podpoří, je Expres půjčka. V zářijové kampani banka u akčních nabídek garantuje stejnou splátku všem.

Spot je součástí marketingové kampaně, která navazuje na představení nové značky. K přejmenování banky došlo 1. 5. 2016 v souvislosti se změnou vlastníka a vstupem na pražskou burzu. MONETA Money Bank je nyní nezávislou českou bankou, která má pevnou pozici na českém bankovním trhu, zejména ve spotřebitelských úvěrech pro domácnosti.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.