MONETA Money Bank pomůže na vrchol mladé tenisové hvězdě Karolíně Beránkové

MONETA Money Bank se stala generálním partnerem 17leté tenistky Karolíny Beránkové, která má za sebou řadu úspěchů na domácí i mezinárodní scéně. Navázaná spolupráce znamená pro talentovanou hráčku elitního klubu TK Sparta Praha především příležitost, jak zvýšit své šance prorazit v dalších letech mezi světovou špičku. MONETA Money Bank touto cestou pokračuje v podpoře mladých tenisových nadějí, neboť od roku 2017 je generálním partnerem Českého tenisového svazu a vloni uspořádala setkání vycházejících tenisových hvězd a dětí z dětských domovů s Petrou Kvitovou a Tomášem Berdychem. Banka je navíc od letošního roku generálním partnerem nejprestižnějšího českého mužského challengeru MONETA Czech Open v Prostějově.

Na základě nově uzavřené spolupráce budou mít fanoušci bílého sportu šanci sledovat Karolínu Beránkovou takřka denně. Na jejím blogu www.karolinaberankova.com a jejích profilech na sociálních sítích naleznou osobní fotografie a informace z tréninků, turnajů a dalších akcí po celém světě. Během roku Karolína zavítá na několik akcí pořádaných bankou.

„Do tenisu jsme vloni vstoupili s ambicí, že chceme pro Česko další tenisové šampiony. Jsme přesvědčeni, že Karolína takový potenciál má, a proto jsme se rozhodli navázat s ní spolupráci. Vedle toho pokračuje naše partnerství s Českým tenisovým svazem, které spočívá hlavně v podpoře nejmladších hráčů napříč celou Českou republikou,“ řekl marketingový ředitel MONETA Money Bank Jan Müller.

„Jsem hrdá na to, že mám za generálního partnera čtvrtou největší banku v zemi. To mi umožní naplno jít vstříc mému snu stát se skutečným tenisovým šampionem a zároveň motivovat začínající hráčky a hráče, s nimiž se chci podělit o mé rady, zážitky a dosavadní zkušenosti,“ uvedla Karolína Beránková.

Karolína Beránková je ve svých 17 letech mistryní ČR starších žáků, vicemistryní ČR ženy i mistryní ČR družstev. Zahrála si i na posledních dvou grand slamech – Roland Garros a Wimbledonu. S tenisem začala v šesti letech, od roku 2012 let je členkou Národního tenisového centra a od roku 2014 členkou reprezentačních výběrů.

 

Jakub Švestka

tiskový mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Jakub Švestka
mob.: +420 702 209 386, tel.: +420 224 442 897, e-mail: jakub.svestka@moneta.cz

Lenka Míčková
mob.: +420 731 613 622, tel.: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na media@moneta.cz a www.moneta.cz.