MONETA Money Bank otevřela již třicátou modernizovanou pobočku, najdete ji v Chomutově

Pohodlnější vyřízení osobních a podnikatelských financí nyní nabízí pobočka MONETA Money Bank v Chomutově, která se začátkem dubna otevřela veřejnosti na nové adrese Palackého 4448. Obchodní místo v moderním designu přináší obyvatelům a návštěvníkům padesátitisícového města na severu Čech komfortnější a rychlejší obsluhu s důrazem na zachování diskrétnosti. Jde v pořadí o třicátou pobočku MONETA Money Bank v novém architektonickém řešení, které banka s úspěchem používá od roku 2017. Tímto krokem banka ještě více posiluje svoje působení v Ústeckém kraji, kde aktuálně provozuje hustou síť 20 poboček ze svých celkově více než 190 v České republice a dále 60 bankomatů z více než 650. S milionem klientů je MONETA Money Bank čtvrtou největší bankou v zemi.

„Našim klientům chceme být vždy nablízku a nabídnout jim vysokou úroveň pohodlí a diskrétnosti. Proto ve velkém investujeme do modernizace naší široké pobočkové sítě, vloni to bylo 140 milionů korun. Zároveň intenzivně rozvíjíme naše digitální kanály v čele s mobilní aplikací Smart Banka pro snadnou a bezpečnou správu osobních financí kdykoliv a odkudkoliv,“ uvedl Aleš Sloupenský, Chief Retail Distribution Officer MONETA Money Bank.

„Po Praze 3 u metra Flora, obchodním centru Chodov v Praze a nyní Chomutově se na otevření pobočky MONETA Money Bank v novém stylu mohou těšit obyvatelé Českých Budějovic a dalších měst,“ dodal Aleš Sloupenský.

Uspořádání interiéru MONETA Money Bank v Chomutově a 29 dalších místech po celé republice je řešeno s velkým důrazem na soukromí klientů. Čistý a funkční vzhled je inspirovaný tvarem a barvami loga banky. Příjemný pocit z návštěvy podporují například nenápadné akustické prvky, jemná hudební kulisa a speciální jednací místnosti pro delší schůzky. Všechny prostory jsou situovány tak, aby byly přístupné od vchodu a umožnily snadnou orientaci. Bezkontaktní bankomat se nachází vně budovy a je k dispozici 24 hodin denně. Pro zaměstnance pobočky je navíc připraveno moderní zázemí.

„Z hlediska konkrétních finančních služeb čekáme v tomto období zvýšený zájem o spotřebitelský úvěr Expres půjčka s naším historicky nejnižším úrokem od 3,9 % ročně, úvěry pro živnostníky Expres Business a dále založení běžného účtu Tom s vedením zcela zdarma a bez podmínek,“ řekl Roman Točík, vedoucí obchodního místa MONETA Money Bank v Chomutově.

Obsluhu chomutovské pobočky zpříjemňuje nabídka kvalitní kávy zdarma, tablet s připojením na internet a Wi-Fi síť. Novinky a další informace ze strany banky lidé vidí na velkoplošných LCD obrazovkách, které ohleduplně k životnímu prostředí plně nahradily někdejší tištěné letáky.