MONETA Money Bank generálním partnerem Czech PGA Tour 2017

MONETA Money Bank se stala generálním partnerem prestižní série golfových turnajů Czech PGA Tour, kterou pořádá Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC). Letošní ročník MONETA Money Bank Czech PGA Tour 2017 začíná 13. května na golfovém hřišti Austerlitz Golf Resort ve Slavkově.

„MONETA aspiruje být českým šampionem pro profesní živnosti a podnikatele. Věříme, že etiketa, precizní výkon, soustředěnost a fair play v golfu jsou velmi konzistentní s hodnotami, které MONETA ctí a přenáší do financování a služeb poskytovaných právě těmto klientům. Právě proto chceme být součástí této prestižní a významné soutěže,“ říká Tomáš Spurný, generální ředitel a předseda představenstva MONETA Money Bank.

Spolupráce MONETA Money Bank a PGAC zahrnuje řadu marketingových aktivit od uvedení jména MONETA Money Bank v názvu tohoto ročníku golfového turnaje přes umístění loga na vestách caddies až po prezentaci banky v reklamní kampani mediálních partnerů MONETA Money Bank Czech PGA Tour 2017.

MONETA Money Bank je vedoucí českou bankou na trhu spotřebitelského financování a rozvíjející se bankou v segmentu malého a středního podnikání v České republice. Banka financuje i automobily, stroje a další techniku. MONETA Money Bank je rovněž i jednou z největších společností obchodovaných na pražské burze, kam vstoupila v květnu 2016.

 

Lucie Leixnerová

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Lucie Leixnerová
mob: +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

Lenka Míčková
mob: +420 601 384 254, tel: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.