MONETA Money Bank a EVO Payments International uzavírají dlouhodobé partnerství

Společnosti MONETA Money Bank a EVO Payments International se dohodly na dlouhodobém strategickém partnerství, kdy EVO začne poskytovat služby akceptace platebních karet klientům banky z řad obchodníků. Vzhledem k tomu, že EVO již aktuálně působí na českém trhu, přinese zákazníkům MONETA Money Bank od počátku kompletní nabídku bezpečných platebních služeb, inovací na poli digitálních plateb a pokročilé technologie pro podporu strategického růstu banky v segmentu klientů z komerční sféry.

„Spolupráce s EVO nám umožňuje významně rozšířit produktovou nabídku pro komerční klienty,” řekl Erik Howell, Senior manažer rozvoje produktů pro podnikatele MONETA Money Bank. „Získáváme jednu z nejlepších platforem pro naše platební služby. Našim zákazníkům nabídne ideální řešení pro jejich neustále se měnící potřeby, a podpoří tak jejich podnikatelský rozvoj,“ dodal Erik Howell.

James G. Kelly, generální ředitel společnosti EVO Payments International, uvedl: „Máme radost, že vstupujeme do dlouhodobé spolupráce s MONETA Money Bank. Uzavřené partnerství je výhodné pro obě společnosti. Těšíme se na obohacení zákaznické zkušenosti klientů MONETA Money Bank a podporu banky v jejím dalším růstu na českém trhu.“

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank, a.s., je přední nezávislou českou bankou poskytující služby svým zákazníkům prostřednictvím celostátní pobočkové sítě. Od svého vstupu na Pražskou burzu cenných papírů v roce 2016 má banka silnou pozici v retailovém a zemědělském sektoru a svoje služby zaměřuje na malé a střední podniky. Mimo to poskytuje banka další produkty jako pojištění nebo investiční fondy. Klienti MONETA Money Bank tvoří přes 9 % populace České republiky a využívají její multikanálovou strategii, která zahrnuje více než 200 poboček a 640 bankomatů, digitální bankovní aplikaci, která je špičkou na trhu, a dále vlastní call centrum, smluvní prodejce automobilů, finanční zprostředkovatele a leasingové partnery.

EVO Payments International

EVO Payments International je jedním z předních poskytovatelů platebních služeb podnikatelům, finančním institucím, vládním organizacím a mezinárodním korporacím v Severní Americe a Evropě. Jakožto jeden z hlavních členů karetních asociací Visa a MasterCard poskytuje EVO širokou škálu inovativních, spolehlivých a bezpečných platebních řešení. Mezi klíčové hodnoty firmy patří snaha vždy předčit očekávání svých zákazníků a partnerů. Pro více informací navštivte www.evopayments.com.

 

Jakub Švestka

tiskový mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Jakub Švestka
mob.: +420 702 209 386, tel.: +420 224 442 897, e-mail: jakub.svestka@moneta.cz

Lenka Míčková
mob.: +420 731 613 622, tel.: +420 224 442 124, e-mail: lenka.mickova@moneta.cz

nebo Servis pro média na media@moneta.cz a www.moneta.cz.