MONETA mění prémiový účet Gold. Nabízí více benefitů a nové služby

11. 7. 2024
MONETA Money Bank

MONETA zlepšuje benefity prémiového účtu Gold. Jeho majitelé nově získají například čtyři vstupy do letištních salónků po celém světě zdarma, nejvýhodnější kurz v online směnárně či zvýhodněnou úrokovou sazbu na spořicím účtu.

Od července mohou majitelé účtu Gold využít čtyři bezplatné vstupy do letištních salónků po celém světě. „Záleží pouze na preferencích klienta, zda je vybere najednou, například při rodinné dovolené, nebo postupně v průběhu roku. Při vstupu do salónku už navíc nemusí předkládat kartu Priority Pass, ale bude stačit, když se prokáže zlatou debetní kartou Gold,“ říká Artur Galstyan, senior manažer produktového týmu Deposits & Cards MONETA Money Bank. Klienti zároveň získají exkluzivní přístup k nejlepším kurzům v online směnárně, kterou najdou v mobilní aplikaci Smart Banka.

Další novinkou je spořicí účet Gold Plus. Oproti ostatním spořicím účtům nabízí zvýhodněnou úrokovou sazbu 4 % p.a ., k jejímuž získání nemusí klienti splňovat žádné další podmínky. Výše vkladu navíc není omezena.

S platební kartou k účtu Gold lze i nadále využívat cestovní pojištění platné pro celý svět, které mohou uplatnit až další tři rodinní příslušníci. Klienti taktéž nepřijdou o pojištění platebních karet, které se vztahuje na náhradu škody vzniklé v důsledku neoprávněného užití odcizené nebo ztracené karty.

Standardní poplatek pro běžný účet Gold je 469 korun. Pokud má klient měsíční příjem vyšší než 35 tisíc korun, zaplatí za vedení účtu 169 korun. Od poplatků je zcela odpuštěn v případě, že má na všech účtech i investicích od Monety alespoň jeden milion korun.

Lucie Leixnerová
tisková mluvčí Skupiny MONETA

Jedna apka,
celá banka

S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.
logo - Moneta

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

ocenění Zlatá koruna - novinka roku 2023 hodnocení klienty 4,8/5