Mezi partnery bene+ je potravinový řetězec, v Globusu získají klienti 2 % z nákupu zpět

Do věrnostního programu bene+ se od června zapojila síť hypermarketů Globus. Klienti, kteří použijí k platbě kreditní kartu od GE Money Bank s bene+, tak získají 2 % z každého nákupu v Globusu zpět a to bez limitu a v reálných penězích. Nejrozšířenější věrnostní program na platebních kartách bene+ tak získává mezi své partnery jeden z největších řetězců s potravinami v Česku. GE Money Bank a Globus intenzivně spolupracují od loňského roku, v každém obchodním centru má nyní banka svoji pobočku.

„Naše spolupráce s Globusem je dlouhodobá a jsme rádi, že našim klientům přináší další výhody. Nyní tak mohou v programu bene+ sbírat odměny za nákupy i těch nejzákladnějších potravin,“ říká ředitel divize produktů GE Money Bank Ron Boddy. „Společnost Globus jsme si vybrali jako partnera také proto, že jeho prodejny najdou zákazníci prakticky ve všech regionech, výhody tak mohou čerpat téměř denně. Výši odměn navíc nijak neomezujeme, peníze zpět tak dostávají klienti doslova za každou platbu kreditní kartou,“ dodává Ron Boddy.

„S GE Money Bank jsme začali spolupracovat již v roce 2001, kdy jsme v našich hypermarketech instalovali první bankomaty GE. Naše zapojení se do programu bene+ chápeme jako jednu z dalších oblastí dosavadní kvalitní spolupráce,“ říká Hans-Jörg Bauer, jednatel společnosti Globus ČR, a dodává: „Neustále pracujeme na zkvalitnění a rozšíření našich služeb. Věříme, že to pro naše zákazníky bude dalším důvodem, proč k nám budou rádi přicházet.“

Kreditní kartu lze získat přímo v Globusu
Od srpna 2012 navíc mohou zájemci v každém hypermarketu získat cobrandované kreditní karty MoneyCard Plus s logem společnosti Globus, které jim urychlí nakupování a umožní sbírat odměny ve věrnostním programu bene+. Není přitom ani třeba navštívit pobočky GE Money Bank, které klienti najdou v každém obchodním centru Globus. Zákazníci mohou o kreditní kartu zažádat u bankovních specialistů přímo v obchodě. Schvalování žádostí probíhá online pomocí tabletu a klienti získávají kartu prakticky okamžitě, do 30 minut s ní mohou nakupovat.

bene+ je největší v Česku
Věrnostní program bene+ získal v Česku přes 110 partnerů, klienti tak mohou výhody čerpat ve více než 1 200 kamenných a 24 internetových obchodech. V současné době se jedná o nejrozšířenější věrnostní program na platebních kartách v ČR, do kterého je zapojeno téměř 700 tisíc zaktivovaných platebních karet.

U partnerů bene+ dostávají zákazníci peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu. Celková výše odměn není nijak omezena, majitelé kreditních karet navíc dostávají jedno procento zpět i za platby mimo síť partnerů, a to včetně nákupů na internetu nebo v zahraničí. Partnery bene+ jsou jak velké retailové řetězce typu Agip, Datart, BENU Lékárny, tak i malí regionální obchodníci.

Věrnostní program bene+ je automaticky spuštěn na kreditních a NFC kartách MoneyCard Plus a MoneyCard Gold a dále na debetních kartách a bezkontaktních nálepkách vydaných k účtům Genius Silver, Genius Active, Genius Dual, Genius Gold, Genius Gratis, Genius Complete, Genius Benefit a Genius Plus. Více detailních informací o bene+ včetně pravidelně aktualizovaného seznamu partnerů je k dispozici na beneplus.cz.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com