Listopad 2006 byl pro GE Money Auto rekordním měsícem ve financování nových vozů

Za jedenáct měsíců letošního roku financovala GE Money Auto svým zákazníkům vozy za téměř 7 miliard korun
Listopad 2006 byl pro společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, nejúspěšnějším měsícem letošního roku v oblasti financování nových automobilů. Jejich celková pořizovací cena se v jedenáctém měsíci vyšplhala na téměř 148 milionů Kč. Za období od ledna do listopadu je souhrnná pořizovací cena v segmentu nových vozů více než 1,2 miliardy korun.

Celková pořizovací cena nových vozů financovaných u GE Money Auto se od ledna do listopadu meziročně zvýšila o více než 21 % a překročila hranici 1,2 miliardy korun. Počet financovaných automobilů byl v tomto segmentu od ledna do listopadu 3029, v meziročním srovnání jde o téměř 14% nárůst. Souhrnná pořizovací cena nových a ojetých vozů financovaných GE Money Auto vzrostla na téměř 7 miliard korun.

Více než 85 % z celkového počtu vozidel bylo financováno prostřednictvím účelového úvěru autoCREDIT, který je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilů v České republice.

„Pozitivní čísla ve financování nových vozů v letošním roce jsou vyjádřením naší snahy získat v tomto segmentu další zákazníky. To, že se nám tak dobře dařilo v předposledním měsíci roku si vysvětluji i naší dobře připravenou podzimní kampaní, která má u zákazníků viditelně úspěch,“
uvedl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto získala ve 4. ročníku soutěže Zlatý Měšec 2006 v kategorii Leasingová společnost 3. místo. O jejím medailovém umístění rozhodli hlasováním čtenáři finančního serveru Měšec.cz.

GE Money Auto profinancovala v roce 2005 v České republice nejvíce vozů koncovým uživatelům - celkem 38 876 automobilů v souhrnné hodnotě 7,150 miliardy korun.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto