Leasing nebo úvěr již od 1500 korun měsíčně

Společnost GE Capital Leasing začala poskytovat leasing, a nově také úvěrový produkt AUTOCREDIT, na ojeté automobily s měsíční splátkou již od 1500 korun měsíčně. V období od 15. září do konce roku 2003 mohou klienti využít výhodné nabídky pojištění vozu a ke každé uzavřené smlouvě obdrží bonus ve výši 2 000 korun na nákup pohonných hmot.

Akontace, částka, kterou klient platí při koupi vozu přímou hotovou platbou, přitom může být u leasingu pouhých deset procent. V případě úvěru dokonce nula procent.

Klient může kromě měsíční splátky 1500 korun, včetně pojištění a nízké akontace, využít také možnosti libovolného počtu měsíčních splátek od 24 do 72 měsíců. „Nabídka GE Capital Leasing je velice flexibilní. Klient si může určit režim splácení podle svých finančních množností. Může dát přednost nízké měsíční splátce na delší dobu nebo využít kratší doby při větší měsíční splátce,“ uvedl manažer marketingu GE Capital Leasing Petr Šaštinský.

Vyřízení smlouvy o nákupu ojetého vozu na leasing nebo úvěr je otázkou několika minut. Ani k uzavření úvěrové smlouvy není požadován ručitel, a pokud je vozidlo přímo v autobazaru, může s ním klient odjet zhruba do 30 minut.

Nejnovější nabídka společnosti GE Capital Leasing je podpořena silnou mediální kampaní v televizi, rozhlase a v tisku. Zájemce o nákup vozu na leasing či úvěr má možnost získat přesnější informace u prodejců ojetých vozů, se kterými GE Capital Leasing spolupracuje, na webových stránkách www.gecleasing.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 103 050. Vybrat si svůj vůz může klient také na internetové adrese www.auto.atlas.cz.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Leasing