Kreditní karty na počkání mají úspěch: od prosince budou na všech pobočkách GE Money Bank


Již od 5. prosince letošního roku mohou zájemci požádat o vydání kreditní karty na počkání na jakékoliv pobočce GE Money Bank. Tato služba, která zásadním způsobem zrychlila proces vydávání kreditních karet, se setkala s takovým ohlasem, že její rozšíření na všechny pobočky banky bylo oproti plánu urychleno o téměř dva měsíce.

Kreditní karty na počkání představují aktuálně asi 30 % všech kreditních karet vydávaných GE Money Bank. Zájem o tuto novou službu je vyšší než jsme očekávali, a proto jsme se rozhodli urychlit její rozšíření do celé sítě našich poboček. Již od 5. prosince tak zájemci mohou zažádat o vydání kreditní karty na počkání na jakékoli pobočce GE Money Bank,“ říká Jarmila Kowolowská, manažerka kreditních karet GE Money Bank.

Až do 31. prosince 2011 je navíc pro klienty připravena speciální akce platná pro všechny kreditní karty Money Card Plus a MoneyCard Gold vydané v tomto období. Jejich držitelé získávají vedení těchto karet na jeden rok zdarma. Kromě tohoto budou po tři měsíce získávat odměnu ve výši 10 % hodnoty každého jejich nákupu, která jim bude připsána zpět na jejich účet. Tento benefit lze čerpat až do výše 500 Kč za měsíc.

Vydání kreditní karty na počkání trvá jen několik minut. V průměru za 25 minut mohou noví majitelé kreditních karet GE Money Bank začít nakupovat a čerpat výhody kreditní karty. Po podání žádosti a schválení karty následuje podpis smlouvy, na jejímž základě klient okamžitě získá kreditní kartu. Tu pak musí aktivovat na některém z bankomatů GE Money Bank. Vydání kreditní karty na počkání je zdarma.

GE Money Bank aktuálně nabízí na počkání vydání kreditních karet MoneyCard Gratis, MoneyCard Plus a MoneyCard Gold. V první fázi získá klient nepersonalizovanou kreditní kartu, tedy kartu bez vyraženého jména a příjmení držitele. Do 14 dnů od podpisu smlouvy je pak klientovi doručena karta standardní s personalizovaným jménem držitele. Aktivací této karty dojde automaticky k ukončení platnosti karty vydané na počkání.

Více informací o kreditních kartách MoneyCard lze nalézt na internetových stránkách www.gemoney.cz.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank