Kreditní karty MoneyCard Plus od GE Money Bank na rok bez poplatku

GE Money Bank nabízí kreditní karty MoneyCard Plus s věrnostním programem bene+ na rok bez poplatku za vedení. Stačí, aby klienti kartou zaplatili alespoň 1000 Kč měsíčně. Nabídka platí pro všechny nové smlouvy uzavřené do konce března.

„Každý klient, který MoneyCard Plus využije k hotovostním i bezhotovostním transakcím alespoň za 1000 korun v jednom měsíci, od nás příští měsíc dostane poplatky za vedení karty zpátky,“ říká Viktor Houška, senior manažer GE Money Bank. „Zákazníci mohou šetřit peníze i díky věrnostnímu programu bene+, který jim za každou platbu kreditní kartou vrací část peněz zpět. U některých partnerů bene+ jde až o 10 procent z nákupu,“ dodává Viktor Houška.

Do programu bene+ jsou automaticky zapojeni všichni majitelé kreditních karet MoneyCard Plus. Za každou platbu u kteréhokoliv z desítek partnerů programu bene+ jim GE Money Bank vrátí až 10 % ze zaplacené částky. Z nákupů kdekoli jinde, včetně internetu nebo zahraničí, dostanou klienti zpět 1 %. Pravidelně aktualizovaný seznam partnerů programu bene+ je k dispozici na webu beneplus.cz.

Kreditní karta MoneyCard Plus nabízí klientům až 50 denní bezúročné období na bezhotovostní platby včetně plateb na internetu s úvěrovým rámcem až 150 000 Kč. Samozřejmostí je mezinárodní platnost karet a stále populárnější bezkontaktní placení. Zažádat o kreditní kartu GE Money Bank lze jednoduše přes internet, telefonicky nebo prostřednictvím bankomatu. Na kterékoli pobočce banky ji mohou zájemci získat na počkání. K této kartě je též možné pořídit si kreditní kartu v mobilu (NFC). Nabídka na vedení karty bez poplatků platí do konce března 2013, výhodu je možné čerpat 12 měsíců od podpisu smlouvy. Více informací je k dispozici na stránkách www.gemoney.cz .

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com