Kreditní karta GE Money Bank na rok bez poplatků za vedení

Klienti, kteří si do konce března 2014 pořídí novou kreditní kartu MoneyCard Plus od GE Money Bank, získají 0% úrok na nákupy u obchodníků a na internetu po dobu 3 měsíců. K tomu navíc budou mít kartu vedenou po celý rok zdarma a již od prvního nákupu mohou získávat odměny až 30% díky věrnostnímu programu bene+. Nakupovat s kartou je možné hned po podpisu smlouvy – kartu na počkání vystaví na kterékoliv pobočce GE Money Bank.

„Počet vydaných kreditních karet i objem plateb loni znovu stoupl. Naši klienti nakoupili zboží za téměř šest miliard korun,“ říká Alena Nekulová, produktová manažerka kreditních karet GE Money Bank. Kreditní karty GE Money Bank jsou oblíbené i díky bezúročnému období na nákupy dlouhému až 50 dní. Novým klientům nyní nabízíme možnost nakupovat kartou první tři měsíce bez jakýchkoliv úroků,“ dodává Alena Nekulová.

Plaťte mobilem
K nákupům už nejsou potřeba klasické plastové platební karty. Klienti GE Money Bank si mohou díky technologii NFC nahrát až tři platební karty přímo do mobilního telefonu a bez omezení je využívat k pohodlnému bezkontaktnímu placení v obchodech i na internetu. Pro klienty, kteří nemají telefon s technologií NFC a chtějí platit svým mobilem, nabízí GE Money Bank bezkontaktní platební nálepku, kterou lze snadno nalepit na zadní stranu mobilu. Bezpečnost takových transakcí je zajištěna.

Peníze zpět za každou platbu díky bene+
Na všech kreditních kartách MoneyCard Plus je automaticky spuštěn nejrozšířenější věrnostní program na platebních kartách v Česku bene+. Program získal přes 170 partnerů, klienti tak mohou výhody čerpat ve více než 1600 kamenných provozovnách a 31 internetových obchodech.

„Výhodou věrnostního programu bene+ je, že klienti získávají odměnou reálné peníze, jejichž celková výše není nijak omezena. Jen v roce 2013 jsme zákazníkům na odměnách vyplatili 56 milionů korun,“ doplňuje Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+. U partnerů bene+ dostávají klienti peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu, u ostatních obchodníků a na internetu pak získávají zpět 1 % z každé platby. Nově do programu přibyly také akční slevové kupony. Partnery bene+ jsou jak velké řetězce typu Globus, Agip, BENU Lékárny, Datart, Neoluxor tak i malí regionální obchodníci.

 

Placení kreditními kartami MoneyCard Plus je bezpečné. GE Money Bank využívá technologii 3D Secure, která brání zneužití karet u internetových plateb. Banka také nabízí klientům další bezpečnostní prvky včetně možnosti dočasně si kartu zablokovat, omezit online platby nebo výběry z bankomatů v zahraničí. Zákazníci mají o všech transakcích dokonalý přehled díky Internet Bance, která je ke kreditním kartám spuštěna automaticky a zdarma.

Více informací o kreditních kartách MoneyCard Plus naleznete na webu www.gemoney.cz/lide/karty/kreditni-karty .

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com