Konto Genius Student od GE Money Bank s módní taškou zdarma

Studenti, kteří si u GE Money Bank od 12. 10. 2009 založí účet Genius Student, dostanou jako bonus vychytanou módní tašku přes rameno. Konto Genius Student je určeno všem studentům ve věku 15 až 27 let. Za jeho vedení studenti nic neplatí a přitom bezplatně získávají například všechny výběry z bankomatů GE Money Bank, přímé bankovnictví a unikátní odměny za platby kartou ve výši až 0,5 procenta z hodnoty nákupu v obchodech nebo na internetu. Akční nabídka módní tašky platí až do vyčerpání zásob.

„Konto Genius Student je v nabídce banky od roku 2005 a k dnešnímu dni ho využívá více než 35 tisíc klientů. Výhody, které studenti s tímto kontem bezplatně získávají, chceme ještě umocnit dárkem v podobě praktické tašky přes rameno, kterou GE Money bank věnuje každému, kdo si tento studentský účet založí,“ říká David Middleton, manažer studentských účtů GE Money Bank. „Kromě standardních služeb, které jsou součástí účtu, získávají studenti také unikátní finanční odměny za platby kartou. Díky těmto odměnám mohou studenti na využívání účtu dokonce vydělat,“ dodává David Middleton.

Součástí konta Genius Student, je nejen bezplatné využívání kanálů přímého bankovnictví, ale také měsíční výpisy zasílané elektronicky (eVýpis), platební karta Maestro nebo MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet, kontokorentní úvěr Felxikredit ve výši až 10 tisíc korun či Spořicí účet. Klient má dále zdarma i všechny příchozí transakce a kompletní přehled o dění na účtu prostřednictvím SMS zpráv. Ke všem bezhotovostním transakcím provedeným platebními kartami v obchodní síti a na internetu navíc studenti získávají odměnu ve výši 0,5 % z objemu těchto plateb.

GE Money Bank je jedinou bankou na českém trhu, která majitele svých účtů odměňuje za bezhotovostní platby v obchodech nebo na internetu přímo penězi. Částka se vypočítává jak z plateb provedených v ČR, tak i v zahraničí. Odměna za platby kartou je automatickou součástí všech debetních platebních karet vydaných ke kontům Genius Active, Genius Student, Genius Gold, Genius Business Active, Genius Business Active 10, Genius Business Active 50, Genius Business Active 50+ a Genius Business Active 200.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank