Konto Genius Active od GE Money Bank si založilo již 50 000 klientů

 

Výhodná a transparentní konta Genius Active využívá k dnešnímu dni již více než 50 000 klientů. Nový účet s jedním paušálním poplatkem přitom GE Money Bank představila teprve před třemi měsíci. S kontem Genius Active neplatí klient zvlášť poplatky za jednotlivé služby. Transakce a služby jsou v rámci konta zahrnuty zdarma a lze je tak využívat zcela bez omezení. Stále více bankovních klientů vnímá GE Money Bank jako inovátora tuzemského trhu.
„Je zřejmé, že účty s paušálním poplatkem jsou pro klienty velmi atraktivní. To potvrzuje i více než 50 tisíc klientů, kteří si během tří měsíců pořídili účet Genius Active. Významným důvodem úspěchu tohoto účtu u klientů je i jeho transparentnost. Klienti nejen ušetří, ale zároveň přesně vědí kolik na konci měsíce za bankovní služby zaplatí, “ uvedl Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank. GE Money Bank je první velkou bankou, která klientům nabídla tento nový typ bankovního účtu. Očekávám, že během několika let budou účty s paušálem na českém bankovním trhu převládat. Tento vývoj potvrzují nejen úspěchy účtu Genius Active, ale i reakce ostatních velkých bank. Jsem rád, že GE Money Bank působila i v tomto případě jako inovátor trhu a přispěla tak ve prospěch klientů k dalšímu zlevnění bankovních služeb i k jejich vyšší cenové transparentnosti,“ dodal Jan Rollo.

Více než polovinu z 50 000 kont Genius Active si založili u GE Money Bank noví klienti. Výhody paušálního účtu Genius Business Active si také uvědomuje stále více podnikatelů. Z celkového počtu 50 000 kont Genius Active je 10 % podnikatelského typu. S velkým množstvím transakcí, které podnikatelé provádí se totiž paušální konto stává ještě výhodnější. Řada klientů se také rozhodla využít nabídky GE Money Bank v rámci služby Pomoc s převodem účtu. Bližší informace jsou klientům k dispozici na www.zmenabanky.cz.

S účtem Genius Active zaplatí klient měsíční poplatek 119 Kč (169 Kč v případě Genius Active+), ale jednotlivé transakce a služby, které jinde platí samostatně, má již v rámci konta zahrnuty zdarma a může je využívat zcela bez omezení.

V ceně účtu Genius Active (119 Kč) je zahrnuto:
· 2 embosované platební karty
· neomezené výběry z vlastních bankomatů v ČR
· zasílání pravidelného měsíčního výpisu elektronicky nebo poštou
· všechny příchozí platby
· odchozí platby zadané elektronicky
· platební karta pro platby přes internet
· zadání a provedení trvalých příkazů
· zadání a provedení inkas včetně SIPO
· změny a rušení trvalých plateb pomocí přímého bankovnictví
· internetové bankovnictví
· GSM bankovnictví
· telefonní bankovnictví
· zřízení a vedení kontokorentu
· vedení a využívání spořícího účtu
· 50 SMS měsíčně zdarma
· 1 vklad na pokladně měsíčně

To vše je zahrnuto v měsíčním paušálu a klient tak může využívat bankovních služeb bez omezení, aniž by se musel bát nárůstu nákladů.

V případě konta Genius Active+ (169 Kč měsíčně) jsou navíc v paušálním poplatku zahrnuty některé operace na pobočkách GE Money Bank. Konkrétně jde o jeden výběr hotovosti a jeden příkaz k úhradě měsíčně zdarma. Bez poplatků je také zrušení nebo změna trvalého příkazu, SIPO a inkasa na pobočce GE Money Bank.

Pro potřeby podnikatelů připravila GE Money Bank konto Genius Business Active. Konto přináší klientům obdobné výhody jako je tomu u Genius Active. Za kompletní konto Genius Business Active zaplatí každý měsíc klient 159 Kč. Aktivnější podnikatelé mohou využít komplexnější verze konta Genius Business Active+. Za 349 Kč měsíčně klienti získají navíc 4 hotovostní vklady na běžný účet měsíčně (dohromady 5), 5 položek z převodních příkazů zadaných na pobočce a 1 výběr hotovosti na pobočce GE Money Bank.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank