Konto Genius Active nyní s garancí vrácení peněz

 

Výhody účtu Genius Active využívá již přes 90 tisíc klientů
GE Money Bank přichází opět jako první banka na českém trhu s převratnou nabídkou. Klienti, kteří si nyní založí konto Genius Active, získají garanci vrácení paušálu až za 6 měsíců zpětně pro případ, že se rozhodnou účet dále nevyužívat. Konto Genius Active s nabídkou všech standardních bankovních služeb v rámci jednoho paušálu nabídla klientům GE Money Bank jako první z velkých bank v únoru letošního roku. V současnosti jeho výhod využívá více než 90 tisíc klientů. Ti doposud díky jednomu měsíčnímu paušálu ušetřili desítky milionů korun, které by jinak zaplatili na jednotlivých poplatcích.

„Přehlednost, jednoduchost a výhodnost účtu Genius Active u klientů zvítězila, což dokazuje jeho více než 90 tisíc spokojených uživatelů. Jsme potěšeni, že vyvolal takový zájem a stal se zároveň inspirací pro celý bankovní trh. Účty s paušálním poplatkem se postupně stanou standardem a budou na českému bankovnímu trhu převládat,“ říká Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank. „Vzhledem k úspěšnosti účtu Genius Active si může GE Money Bank jako první dovolit nabídnout i záruku vrácení paušálu, pokud se klient do 6 měsíců od založení účtu rozhodne jej z jakýchkoli důvodů dále nevyužívat. Díky tomu se nyní může o jeho výhodách přesvědčit opravdu každý,“ dodal Jan Rollo.

Všem zájemcům, kteří chtějí vyzkoušet výhody účtu Genius Active, nabízí GE Money Bank navíc službu Pomoc s převodem účtu. V jejím rámci zdarma klientům pomůže s vyřízením administrativy spojené se změnou banky a v komunikaci s původní bankou, zaměstnavatelem, inkasní společností, případně dalšími subjekty.

Výhodou konta Genius Active je jeho transparentnost. Jeho majitel totiž platí jeden paušál měsíčně a za běžné využívání účtu a služeb s ním spojených už dál neplatí. Přesně tak dopředu ví, kolik ho využívání účtu měsíčně bude stát.

V ceně účtu Genius Active (119 Kč) je zahrnuto:
· 2 embosované platební karty
· neomezené výběry z vlastních bankomatů v ČR
· zasílání pravidelného měsíčního výpisu elektronicky nebo poštou
· všechny příchozí platby
· odchozí platby zadané elektronicky
· platební karta pro platby přes internet
· zadání a provedení trvalých příkazů
· zadání a provedení inkas včetně SIPO
· změny a rušení trvalých plateb pomocí přímého bankovnictví
· internetové bankovnictví
· gsm bankovnictví
· telefonní bankovnictví
· zřízení a vedení kontokorentu
· vedení a využívání spořícího účtu
· 50 sms měsíčně zdarma
· 1 vklad na pokladně měsíčně


V případě konta Genius Active+ (169 Kč měsíčně) jsou navíc v paušálu zahrnuty některé operace prováděné na pobočkách GE Money Bank. Konkrétně jde o jeden výběr hotovosti, jeden příkaz k úhradě, zrušení nebo změna trvalého příkazu, SIPO a inkasa.

Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank